OleKS, teeKS, tahaKS- ehk ettepanekud foorumi täiendamiseks

#1
Lühidalt- siin ootame mõtteid ja ettepanekuid...

ja kõik realiseeritud asjad koristame ära, et segadust ei tekiks- n.ö. "to do list"





Tegelen juba uue theme'i tegemisega. Ajaga on praegu nagu on :thumbdown:, aga loodan paari-kolme nädalaga midagi kasutatavat valmis saada.

Plaanis on kõik jutud alates natukesest UX-i järgi aitamisest kuni responsive layout'i ja CSS3 tiluliluni 8-)
ts kirjutas:Emotikonidega tegeleme, teemade harutamisega samuti (uue alguse asi või nii) :ugeek:
janart kirjutas:Kujundust tuleks tõesti pisut järgi aidata, et asi silmale pisut kergem haarata oleks. Aga first things first :geek:

Re: OleKS, teeKS, tahaKS- ehk ettepanekud foorumi täiendamis

#2
ts kirjutas:8-)

kas paneme rankingu samuti tööle?

ja milline see ranking olla võiks (vanas foorumis oli postide järgi Alfist, Superalfist, Megaalfist ja sealt keegi edasi ei jõudnud) + eristaatused (kui keegi äkki tahab omale midagi ...)

isiklikult ei näe nagu suurt pointi selles... aga ehk keegi soovib :roll:


Ühesõnaga kõik mõtted, mis puudutavad staatuseid on teretulnud :geek:

EDIT: autode koha panin kasutajatele juurde - paluks siis täitmist :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: OleKS, teeKS, tahaKS- ehk ettepanekud foorumi täiendamis

#7
Kas piltide kuvamist saaks ka normaalsemaks? Eelmisel foorumil olid absurdsed nõudmised, siin hetkel laseb uploadida 800px laiust pilti aga kerimisribad jäävad endiselt...
20130425_616.jpg
20130425_616.jpg (158.15 KiB) Vaadatud 9922 korda
EDIT: Horisontaalsed kerimisribad tekivad ikkagi, kui väiksema monitori taga olla. Kas neist loobuda ei saaks ja lasta foorumipostitusel endal muutuda vastavalt pildi mõõtmetele?

terv, teager
Pilt

Re: OleKS, teeKS, tahaKS- ehk ettepanekud foorumi täiendamis

#14
Ma pole quote ja edit nuppe üldse näinud :(. Oh ikaldust... pean selle theme'i tegemise oma prioriteetides mõned (kümned) kohad kõrgemale tõstma.

@MorzokMan :hi: - arvestan selle mõttega. Praegune linkide käitumine on küll soovituslik praktika, et kasutajal endal oleks võimalik valida, kus ta avanevat linki näha soovib (kas samas või uues aknas/tääbis). Kuniks mingi selgus saabub, kasuta linkide uues tääbis avamiseks näiteks hiire keskmist nuppu (enamustel hiirtel on kerimisnupp klikitav) ja võib-olla, et see polegi enam tegelikult probleem 8-)