Re: OleKS, teeKS, tahaKS- ehk ettepanekud foorumi täiendamis

#41
metz kirjutas:Mis neist tähtedest närida, aga ühe asja võiks ära teha küll. Nimelt kõik postides olevad välis lingid sundida avanema uude tabi/aknasse, kuna minul isiklikult on komme see avanenud pilt/leht kinni panna ja siis avastada, et just panin foorumi kinni. Pealegi avananud lehel ringi brausides, ei vii nii lihtsalt brauseri "back" ka enam tagasi :)
Kirjutan alla ! Isegi mitu korda seda tempu teinud ja nagu töll desktopi vahtima jäänud.
Alfas are for nice people...

Re: OleKS, teeKS, tahaKS- ehk ettepanekud foorumi täiendamis

#43
klaviatuuriga varustatud raalide, olgu nad rüpe või muiduraalid, puhul aitab lingi uude tab-i suunata ctrl+klikk. Tasub täitsa sisse harjutada see väike näpuliigutus.
Kui on vaja päris mitu lehekülge tagasi minna, siis sobib hoida seda "back" nuppu all mõni sekund, siis hüppab history lahti ja saab kohe ca 10 lehekülge tagasi minna, kui vaja. See peaks kehtima ka tableti ja telefoniga.
Eesti Saabiklubi ja foorum

Re: OleKS, teeKS, tahaKS- ehk ettepanekud foorumi täiendamis

#44
jah cmd+klikk teeb seda tõesti, kui ma tean, et ma seda tahan. Siinkohal on aga välja kujunenud selline asi nagu kasutajamugavus ja selle standardid. Viimasel ajal on trend sealpool, et välislinke avatakse uude aknasse. Siselinke aga võib jätkuvalt sirvida samas aknas, kuna see ei vii keskkonnast välja. Erinevate keskondade vahel lülitudes, ei kipu meeles püsima et foorumis tuleks midagi teisiti teha. Pealegi on see vaid konfi küsimus ning see et ta võõraknasse avab neid linke, ei jookse kindlasti mööda külge maha. Loomulikult võib uude tabi avada ka cmd+klikk meetodil foorumi teemasid palju süda lustib. ;)
Pilt
Pilt

Re: OleKS, teeKS, tahaKS- ehk ettepanekud foorumi täiendamis

#45
:hi:

äs ai oolredi seed-> tegelen sellega kohe, kui tubaste tegevuste jaoks momendi leian. Script ise on jube lihtne, kuid enne template'i mudimist otse foorumis tahaks veenduda, et see ka päriselt toimib ilma ülejäänud foorumit mõjutamata (ehk siis pean uue pisikese foorumi üles ehitama, kus seda testida- kasutajamugavuste poolele kaalukausile juurde teine aspekt - üheksa korda testi, üks kord paigalda 8-) )
Tegelikult ma olen normaalne....
cron