Alfaklubi sümboolika ver 2

#1
:hi:

eelmise vooru edasijõudnud kirjas ja uued oodatud
tulistage nüüd kriitikanooli :mrgreen:

hoiaks selle nädalakese püsti ja siis otsustaks ära (selleks ajaks on ka klubi kindlasti äriregistris olemas)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#5
:angel:

ja väike märkus veel-> näiteks mul on viis eri värvi autot. Seega võiks pigem jääda autokleepsude puhul klassikalise ühevärvilise (eeldatavalt valge?) kujundi peale :roll: isiklikult küll ette ei kujuta, milline oleks värviskeem, mis kõigile värvidele sobib (seda enam, et valgeid Alfasid on meil suht vähe... umbes 3 äkki?)

EDIT: klubi logona muidugi võiks ka värviline olla
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#8
Pilt
Versioon 2, natuke koondatud ja muudetud. Ootan soovitusi.
Kuidagi peaks kirja värvi lahendama, et sobiks nii tumeda kui ka heleda taustaga. Võimalus on muidugi ka teha variandid nii tumeda kui heleda tekstiga.

Kas parem on ristiga või Eesti kontuuriga märk?
159 2.4 JTDm:
Pilt

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#13
No offence @ autor...kuid ei reisi palju ja autol on est numbri märgil ja nõme kleps juba ka peal....anyway ...pole nii patrioot
Siin võikski olla siis juba poll kas alfa klubi või eesti alfa klubi ...ja sealt lähtuks edasi ...? Ideeliselt vastavalt siis soovile logo tähendus jms ju täiesti varieerub

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#14
Lihtsalt mõtteid ...
sel juhul mina pooldaks Eesti Alfistid - lühike ja lihtne. Võibl. õnnestuks ka, foorumi aadressi tuubeldada - lihtsamaks teha (lihtne meelde jätta - numbrilaustelt, autode pealt olevatelt kleepsudelt loetav EestiAlfistid.ee või AlfaRomeoKlubi.ee (miks mitte ka QR kood, kui vastavaid vahendeid tekib)
see pikk nimi Eesti Alfa Romeo Klubi võiks olla klubi ametlik nimi
Seitsekümmend Viis

Re: Alfaklubi sümboolika ver 2

#15
Ka mina ei ole nii hull patrioot, et lipuvärvides asja ilmtingimata teha. Eesti sümboolikast rääkimata.
Ei pea väga oluliseks mainida, et tegemist on just Eesti Alfa Romeo klubiga. Enamasti on auto numbril EST kirjas ja sellest piisab, et välisüritustel vahet teha.
A noh jällegi pole mul Alfatki, niiet mida ma üldse maailma asjadest tean. :problem:
a.k.a Anthrax