Alfa 166 audio

#2
helitehnika kohta ei tea, kuna ICS (ehk siis kobmineeritid konsool) on loodud Siemensi poolt.

kassetiosa on (vist) Beckeri poolt, kuid see ei puutu enam asjasse.



hauever- makil peaks olema vahetaja pistik olemas, kuna 166 oli ju saadaval koheselt 10 CD vahetajaga.



seega otsi omal vahetaja pistik (IDE?) üles ja proovi sinna midagi otsa panna.



variant 2 (palju parem) - vaata läbi kõik müügisolevad 166-d ja ehk leiad mõne pagassist vahetaja üles- sellel aga kindlalt juba tootja kirjas



p.s. kui ei tööta esita pretensioon Siemensile :lol:



EDIT: kui mõtlema ja kombineerima hakata, siis on selleks tootjaks ilmselt Becker
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa 166 audio

#3
Sobrasin suuremate auto audio tootjate kodukad ja seal olevad n.ö ühilduvad automargid läbi aga ainukesena lubas alfa marki blaupunkt (alpine - ainult alfa 147). Siiski 166 ei lubanud ka see:(





ilmselt katse-ekistusmeetod on parim lahendus 8)



Tänud info eest!



Al

Alfa 166 audio

#7
Ei hakka uut teemat alustama jätkan olemasolevalt. Soov oleks osta AR 166 tagumisi ovaale ehk kellegil midagi pakkuda. Nimelt soetasin lähiajal omale masina, aga tagumised kõlarid puudu. Ei otsi võimsust pigem pisut lisa praegusele. Eriti teretulnud originaalid!
Ehk oskab keegi anda ka infot maki võimsuse kohta või mis maalt peaks lisama ka võimendi?

Ette täandes!

Alfa 166 audio

#8
Juhul, kui sul on DSP-plokiga audiosüsteem, on sul juba võimendi olemas (võimsust oli sellel vist 45W per kanal, kanalite arvu jään võlgu, aga võis vist olla isegi 6 :icon_think:) ja vähemalt minu jaoks sellest sõidu ajal kuulamiseks piisab :icon_thumbup:. Kõige lihtsam on selle ploki olemasolu ära tuvastada, kui ICS-is audio settingud lahti võtad. Seal kusagil oli mingisugune linnuke DSP-ploki sisse ja välja lülitamiseks. Kui seda näed ja valida saad, on sul plokk olemas. Füüsiliselt asub too muidu pagassis CD-vahetaja ja navi kohal.

::itpnt:: Ahjaa, vähemalt DSP-ga versioonil mängivad 166 aknapealsed kõlarid ainult (mid)bassi.

Alfa 166 audio

#9
Kui kellelgi huvi siis on mul tagaakna kõlarid täitsa olemas, neil on mingi eriline kinnitus, muidu võiks sinna mis iganes kõlarid panna. Samas pakkuda ka võim ja kogu juhtmete komplekt, kuigi oleks vist mõistlikum mingi aftermarket võim sinna vahele toppida kui hakata juhtmeid vedama.

Alfa 166 audio

#10
Minu variandil navi puudub, aga loodan et DSP-plokk on olemas. Uurin järele ning saan edasi mõelda ja tegutseda. Aga juhul, kui DSP-plokk puudub kas ilma lisa võimendita on mõtet toppida tagumisi kõlareid? Kui maki poolt pakutav võisus on väiksem kõlarite poolt nõutavatst, siis kannatab ju terve süsteem selle alla ja tulemus nn. poolkõva :thinking:

Alfa 166 audio

#11
:icon_hi: Hoiame siis 166 makijutud ühes kohas.

Saan aru, et isegi kõige spartalikuma varustusega 166 makil on olemas pistik CD-boksi ühendamiseks. Tähendab, et leian boksi, maksan kirvehinna ära, suran makile järgi ja olengi kassetiajastust põlvkonna jagu edasi tulnud. Backup-variant, indeed.

Aga kuidas on lood, kui tahaks digiajastule veel sammu lähemale tulla? Kunagi TS kuskil auto24 foorumis seletas miskit SD-kaardiga seadmetest 166 makile. Kust saada ja mis massab?

Selline puhtteoreetiline käsitlus siin. Et edaspidi teaks, kas tasub üldse lahjema varustusega isendeid vaadata. Kui autoga ei saa loojangu poole sõita vabaltvalitud soundtracki saatel, siis mis tast üldse :snooty:
cron