159 probleem kliimaga

#1
Täpselt ei tea, kas viga kliimaga seotud aga aegajalt teeks kliimakontroll nagu reseti. ütleme, et eelmisest sõidust olen jätnud temperatuuri 19 kraadi peale ja kogu autos, järgmine kord käivitades on temperatuur 22 kraadi peal ja kliima ei ole enam mono seades. Siis veel kohapeal seistes, mootor töös kliima puhub ebaühtlaselt, et korraks jääb nagu nõrgemaks ja see toimub koos mingi plõksuga paremal pool autos, mingi hetk lülitab makk ennast korraks välja siis uuesti sisse, pilt läheb eest ära ja peale seda kohe lööb armatuuri ABS anduri vea aga seda ka ainult korraks, teade ei jää püsima, kui nii saab öelda. On kellegil aimu, milles probleem või kust otsast alustada probleemi lahendamist?

Re: 159 probleem kliimaga

#2
kontrolli esmalt üle akuklemmide ühendused, siis pöördu kuhugi, kus suudetakse kliimasüsteemi vead välja lugeda. Kui plõksuga käib kaasas mingi pimendus, siis lülitab Sul mingi õhuklapi solenoid massi natuke valesti.

Tulemuseks siis ülekoormuse kaitsme rakendumine, hetkeks pime armatuur ja rändom veateade (võib olla tingitud muidugi ka vigasest massist või niiksusest)

Järsul temperatuurikõikumisel võib igasuguseid asju juhtuda.
Tegelikult ma olen normaalne....
cron