Mis võiks olla põhjus!

#16
pigem võta pistik lahti ja mõõda pealetulevat poolt-> kui sealt 12V pidevalt peale ei tule, siis on ventikas ise kuskilt miskitmoodi massis.



Juhul, kui tuleb, siis vaata temp andur üle-> külma radikaga Ei tohi klemm massi anda.
Tegelikult ma olen normaalne....

Mis võiks olla põhjus!

#17
Nii päris hea :lol: ... saputades vähe juhtmeid salongi mineku ja paljudest muudest urgastes tekin uus jama vent kuramus jäi seisma jube hea tegelt ju kuskil 90 c peal hakkab ilusti tööle ...aga nüüd siis põleb laadimis tuli ja tester ei näita enam laadimist .. ennist tuluke vähemalt oli kustund ja aegajalt laadis ..niisis arvan et mul geneka harjad ja table on korras kuskil mingid juhtme kala :? kõik kaabli puntrrad on kenasti kaetud ja pole ka vastu kere .. vähemalt sealt kuhu nägin . NB: Mõistus otsas :lol:

Mis võiks olla põhjus!

#18
:?



nuuujah...



aga seda oleks samuti "kerge" tuvastada :lol: kui geneka taha ligi pääseks ainult :evil: ehk siis geneka pealt laadimist mõõta-> Kui seal on korras, siis peab olema viga ergutuse poolel peale seda pistikut, mida mõõtsid...



Geneka enda ja aku vahel ei usu eriti viga peituvat
Tegelikult ma olen normaalne....

Mis võiks olla põhjus!

#19
Ergutus kõigub mingi 8-12.5 vahel ..ja seda sai nüüd jällegi enne genekat mõõdetud ..ju kui pistikust mõõtsin laadis korralikult sel hetkel ..nüüd siis enne genekat ja enne genekat olevat pistikult mõõtes oli tulemus sama ..kas se kõikumine on normaalne .. minuarust peaks ühtlane aku pinge talle peale tulema ju :? samas testiks vvõiks ju akult otse talle ergutust anda tea kas nii võib ?

Mis võiks olla põhjus!

#20
akult otse ei tohiks olla probleemi niikaua, kuni genekas ei lae :lol:



aga iseenesest, kui Sul ergutus kõigub, siis tõenäoliselt on probleem kuskil ergutuse ahelas-> siiski paratamatult kaldun kahtlustama akupoolset otsa...



Proovi mõõta näiteks sigaretisüütajast või sisevalgustuse pesast. Kui seal samuti kõigub, siis soovitaks üle vaatata akuklemmid, kaitsmekarbi ühendused ja massi
Tegelikult ma olen normaalne....