Mis võiks olla põhjus!

#10
finiks kirjutas:Mootori jahutajad ei tööta!
jahutus vedelik läheb kuumaksj ja keema! 130C´+
auto ili 2 kuud seisnud!
ennem sellist probleemi ei olnud!


a) ventika andur, see radika küljes olev noh (lase suvalisel elektrivennal üle testida, kas andur ise töötab), kui ei, siis:

b) klemmid oksüdeerunud (KÕIK nad peaks üle vaatama, nii anduri küljes kui pistikus)

c) ventika enda juures midagi (vähem tõenäoline)

d) HALVEMAL juhul termostaat



been there, done that...



Ja kui uut andurit vaja, siis küsi mõõdu ja avanemis/sulgumistemperatuuri järgi, ära marki maini, hinnavõit ca 2x. Ausalt. Mul on pesukoti andur nt...
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Mis võiks olla põhjus!

#12
Endal kah vent ei töötanud.. Sai teist väheke proovitud siis otse aku pealt panna ja nii töötas. Võtsin ventika anduri lahti ja no ikka väga oksüdeerunud oli. Puhastasin ära, uus kaitse sisse ja nüüd töötab minulgi ilusti.

Tänud ka minu poolt :)

Mis võiks olla põhjus!

#13
Ma madistan veaga et vent just töötab kohe kui süüte sisse panen ja imeb akul mõne minutiga mahlad välja kui kohe ei käivita samas kui ühendan enda vana alfa vendi aku külge ..peab see vastu tubli tund kindlasti kauem ei viitsind oodata ... :? ..olen ühendand lahti kinni ja otsasi silland andurite juhtme otsikutel aga ei midagi ...see siga lihtsalt ei jää seisma . :cry: ja nüüd laadimise kala kaasnes ka kohe kui vent jamama hakkas .. tea kuda need omavahel seotud on , aga tunne on selline et on seotud :D

Mis võiks olla põhjus!

#14
Vendiga on asi lihtne-> seal on kaks otsa, miinus tuleb läbi anduri ja pluss kõrvalt

minu pakkumine oleks, et anduri juhe on kuskilt massis või andur ise on lusika nurka visanud...



ja omavahel saavad nad seotud olla selliselt, et kui ventikas töötab, siis on laadimine alati nõrgem-> ventika mootor nimelt on väga korralik tarbija :roll:



:evil: krt, et eile seda ei taibanud küsida :(



ehk siis ühenda ventikas lahti ja vaata, kas siis on laadimine korras?
Tegelikult ma olen normaalne....
cron