Mis Alfat soovitate osta

#1
Oleks soov osta endale Alfa Romeo 156 2.0 16V Twin Spark 1998 mis on selle auto head omadused ja mis kehvad aga üks on kindel et ostan Alfa Romeo sest see on võrratu auto kuid see auto mis ma vaatasin oli vigadega plokaas oli katki ja katakas ka nii et oleks soov teada kui palju maksab selle margi plokikaas soovitav uus.Või kas oleks mõtekam osta Alfa Romeo 33
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Mis Alfat soovitate osta

#2
...kõigepealt osta üks ja siis kogud raha juurde ja ostad teise... jajasiis pärast sulle hakkab see meeldima ja siis ostad kolmanda ja siis saad aru, et neljas on juba hädavajalik jne...

...mul ei ole veel kolmas valmis, aga ausõna ma juba pikka aega piilun neljandat ja ausõna ma pole miljokas :)

Mis Alfat soovitate osta

#3
ma arvan, et sa ei leia eriti müügis 33esi. :roll: aga mõni "prillikivi" 33 linnapildis oleks päris hea. :P

juppe saab kui väga tahad. ja päevas sa vaevalt näed kedagi 33ega sulle vastu sõitmas. aga uus auto on ikka uus auto..ja 33 pole uus auto. eks sa ise tea millist sul vaja, uuemat või vanemat.

Mis Alfat soovitate osta

#4
Ma mõtlen et ma toon Alfa saksamaalt ära et eestis on nende vanade Alfadega lood nagu nad on ja saksamaalt tuleb odavam tuua kui eestist osta.

Alfa 33 mõtlesin sellepärast osta kuna mul endal oli see aga kahjuks läks emexisse. :cry:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron