33e k2igukast

#1
miks k2igukang liigub nagu talvel kylmaga..kui vedelikud paksud.

midagi ei ragise ega kolise aga v2ga raskelt liigub.



*vabandan puuduvate t2pit2htede p2rast.

33e k2igukast

#2
Oled sääl miskit näppinud või iseeneselik?



Mu 33-l oli sama situatsioon pärast sidurivahetust - mingi aeg anomaalia möödus ja kõik töötab siiani.

33e k2igukast

#3
pole midagi näppinud ja hetkel korras jälle, mingi hetkeline "müstiline

anomaalina" või midagi. :roll:

33e k2igukast

#4
hmh, ma arvan, et 33 käikariprobleemide puhul peaks pöörduma magsi poole. Tsiteerides teda ennast: '33 käigukast on mu middle name'.



Muide, mul olid ka käigud HULLULT kanged peale 2 aastat seismist. Õlivahetus aitas.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

33e k2igukast

#5
"trossid" kinni jäid arvatavasti... ainus võimalus iseenesesliku taastumise juures :lol:



käike lülitatakse ju läbi kahe "trossi", kui need "sõlme" lähevad, siis muutub lülitamine "raskemaks", või võimatuks (kuulda on juhtumistest, kus jäärajal käigukangiga aerutamine on lõppenud kas ühe või teise "trossi" allaandmisega...)



BTW-> vähemalt üks nendest juhtumistest lõppes esinduses käigukasti "vahetamisega" :evil: (nooh kui raha ikka ripakil on siis...)
Tegelikult ma olen normaalne....

33e k2igukast

#6
huvitav fenomen



sageli lõppeb tehnilise probeemi arutelu margiesindusse kivi viskamisega :D

33e k2igukast

#7
E.T. kirjutas:huvitav fenomen

sageli lõppeb tehnilise probeemi arutelu margiesindusse kivi viskamisega :D


:roll: ei tea küll, mis selle põhjustada võiks :roll:



Eelarvamused või faktikesed :roll:



aga et mitte traditsiooni rikkuda, siis veel huvitav fenomen-> 90% teemadest läheb siin üle offtopicuks, mille algatajad on 95% juhtudes moderaatorid
Tegelikult ma olen normaalne....

33e k2igukast

#9
33 pole mingeid trosse. seal on lihtsalt üks tummine metall varras mis läheb käikarisse sisse. raske liikumine saab olla tingitud ainult mingist solgist, mis on hoovastiku vahele sattund.
cron