Käivitus ja palju muid probleeme.

#1
Sõitsin siis täna hommikul Tallinna suunas kui järsku põmm. Eessõitva auto alt lendas mingi lumeollus minu auto ninnusse. Korraks tõmbas tuled tuhmiks ja mootor hakkas tegema imelikku häält (nagu oleks üks pütt ära kukkund) ja jõud jättis kaa nagu maha. Mingi aja jooksul hakkas nagu mootor uuesti korralikuks aga hoiatustuli sirab ikka spidokal edasi. Ja käivitusprobleemid. Enam ei taha väga käima minna. Käia hulluks :evil:



Vaatasin jagaja üle ja sealt maalt lõppes mõistus otsa. Mis kuramus nüüd ära lõppes???

Käivitus ja palju muid probleeme.

#2
isiklik arvamus- mitte midagi ei suutnud saba anda- lihtsalt põrutas seesamune lumekamakas vastu mingit kriitilist agregaati- pakuks esimese hooga, et genekat (võrdluseks jalaga jalgevahele saamine- ei ole pikemat aega tahtmist nagu üldse mitte midagi teha, kuid tavaliselt on kõik elutähtsad funktsioonid korras :lol: )



geneka kuivades elutähtsad funktsioonid taastusid kuid-> mida kindlasti kontrollida:

1. kapotialused juhtmed, pistikud üle vaadata- võibolla sai mingi juhe kuskilt obaduse ning katkes

2. ajule restart- kuna viga kipub jääma ajusse ka juhul, kui tegelikult kõik juba korras on

3. kütusetorustik kontrollida

4. õhuvõtt üle vaadata- nii voolikud kui ka kopsik (ning tähelepanu pöörata ka õhuvõtuavale endale)

5. rihmad kontrollida





loomulikult jääb veel võimalus, et pingeregulaator ja/või süütepool on püssi põõsasse visanud (ja hirmutamiseks- liiga kõrge pinge võib ka ECU üsna kiirelt läbi kärsatada)



lisaküsimus- kas käivitamisel viskab bensuhaisu üles või mitte?



EDIT- kapotialused juhtmed sisaldavad ka pooli- ja küünlajuhtmeid! :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Käivitus ja palju muid probleeme.

#4
tirisin küünlad maha.. (boxeril on see lõbus :P ) ja mootor tundub bueno. Niisiis oli aeg hakata järgmisel asjal jubima. Kohati ei saa hästi kütust peale... mingi aja peale see probleem ka lahenes. (iseeneslikult ja kahtlaselt nagu kõik muu sel autol..) Arvatavasti hakkab koostöölepingut üles ütlema imelikku urinat tegev bensupump.

:roll: