mure 164 küttekuluga

#1
ühesõnaga siis minu endisest ökopillist on samadel tingimustel saanud pehmelt öeldes röövel (endine 7,5suvel/8,2 talvel nüüdseks vahemikku 12-15 kasvanud)



minul mõte otsas :oops:

kontrollitud kõike ja kõike millega seoses vähegi mõte pähe tuli (vaakum-OK; kõik kontrollitavad andurid-OK; kütuseleket- enam ei eksisteeri; summuti- tihedamast tihedam; minek on küll kesisevõitu, kuid... ilsemlt sama probleemi tõttu ; CO ja muud kaasnevad kõrvalproduktid :( ütleme siis, et võrdlemisi valesti)



Kontrollimata on hetkeseisuga veel pihustite seisukord (suvel oli OK) ning kütusesurve (millega tegelen kohe, kui natuke soojemad ilmad tulevad)



julgeb/oskab ehk keegi veel mingit võimalikku anomaaliat välja pakkuda?



või oskab ehk öelda, kuskohast tasub otsida diagnostikapistikut? (nigu kiuste on raamatus kõik ülejäänud asjad ilusti olemas, kuid pistiku askoht on "mugavalt" jäetud ütlemata :evil: )
Tegelikult ma olen normaalne....

mure 164 küttekuluga

#4
Aga talvesaapad ju raskemad, äkki põhjus selles, et vajutab nagu pedaali suurema jõuga :D

Aga mis maanteel toimub? Kuis seal kütusekulu? Kaua hommikul kohapeal tühjalt käia lased?



Sry for OT
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

mure 164 küttekuluga

#5
ei ole offtopic :D

omikul ei soenda rohkem, kui enne (2-3 min)



talvesaapaid ei kanna :-) ( minu 164 omab sellist huvitavat pedaalilpaigutust, et tossude ja saabastega sinna ei mahugi :wink: )

ja jalg on niikuinii kogu aeg raskevõitu olnud....



ja keskmine ongi arvestatud keskmiseks (sõidan päevas ~120km, millest ~30km linnas)
Tegelikult ma olen normaalne....

mure 164 küttekuluga

#8
teema vist poolenisti ammendatud :?



kuna gaasilibikas jäi kinni, siis sai uuesti kapotialust ohtralt uuritud ja puuritud- tulemus :evil:

nimelt on autol olnud gaasiseade, mille eemaldamiseks on suurepärast inseneritaipu kasutatud- kõik voolikud ja klapid on alles (kaasa arvatud dosaator, mis arvatavasti esimese põlvkonna seadmetel on otseühenduses throttle body'ga.



Seoses sellega- juhtub ehk kellelgi kuskil olema skemaatilist joonist gaasiseade grupist (et teaks täpsemalt mida võib ära keerata või visata)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron