Alfa 156 genekas

#1
Mure siis alfa 156 1,6 TSpark geneka kätte saamisega.Genekas ise mootori küljest lahti,juhtmed lahti ühendatud aga ei leia sellist auku kuskohast ta sealt mootori ja kere vahelt kätte saada. Kas on keegi sellise töö ette võtnud ja millisest august selle välja võtnud? 2,0 peaks sama olema.

Re: Alfa 156 genekas

#5
ainult siselase maha ja üles (paras nikerdamine muidugi)-> ka 1,6 jääb karteriserv ette (mille tulemuseks on lõpuks see, et genekas on tulemüüri ja mootori vahel ja tuleb ikkagi üles tõsta)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa 156 genekas

#6
Tänud alfahoolikule! Sain altpoolt kätte. Lisaks tuli lahti lasta veel vasakpoolne mootoripadi ja roolilatist kaks toru. Sumpsil on ka vahel täpselt selline tükk, et ei pea kollektorit maha kruvima. Nüüd siis genekas remonditud ja tagasi omal kohal. Tekitasin ka kohe endale uue probleemi: Keerasin mootoripadja poldi pooleks :(

Re: Alfa 156 genekas

#8
kasutan loogikat ja vastan :roll: väljalase lahti ja maha ning katini lahti-> teoreetiliselt peaks mahtuma (kui päriselt 1,6 alt mahub, siis peaks mahtuma ka kõigil teistel) - V6 on lühem ja parema kujuga

KUI ei mahu, siis on juba pool tööd tehtud ja saad mootori ära toestada ning poolraami eemaldada

V6 puhul võib kindlasti unustada selle, et geneka ülevalt kätte saab :wave:
Tegelikult ma olen normaalne....