Alfa Romeo 147

#1
Ka soleks võimalik saada kellegi nr, kes teeks autole diagnostikat? Kas Tartus või Põlvas, Võrus.
Kohe, kohe ÜV tulemas, aga salongis põlevad mõningad tulukesed :) Turvapadja oma on punane, ja ABS ja ASR on kollased :)

Re: Alfa Romeo 147

#2
sweta4 kirjutas:Ka soleks võimalik saada kellegi nr, kes teeks autole diagnostikat? Kas Tartus või Põlvas, Võrus.
Kohe, kohe ÜV tulemas, aga salongis põlevad mõningad tulukesed :) Turvapadja oma on punane, ja ABS ja ASR on kollased :)
Üks, kes tartus vähemalt mootorile diagnostikat enamvähem mõistlikult on mul teinud, on tüüp nimega Ain Orav, kes mingi aastake tagasi parkis ennast Pauluse kiriku vastas hoovis. Vist Riia 24, tel 55523747. Kui palju ta muu elektroonikaga/diagnostiga tegeleb, ma pole 100% veendunud. Ja alati võib Janoga Tartus kontakteeruda (58015798): diagnostiga ta küll ise ei tegele, aga Tartus kedagi soovitada oskab kindlasti.
Airbagi tuli tuleneb 99% pistikust (mis on kas istme all, armatuuri all või pagassis). ABS-i tuli võib kah pärineda lihtsalt mõnest mädanenud juhtmeotsast. ASR-i kohta ei oska öelda. Ja need armatuuri tuled ongi sellised, värvi nad ei vaheta, nii et selle järgi midagi otsustada ei saa:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Alfa Romeo 147

#5
dexter kirjutas:Remonti väga teha ei viitsi puhtast laiskusest
:)
Igzäktli.
Kuigi pidureid vms lihtsat nokitseda mõne õlle kõrvale on ju ilusa ilmaga päris tore.
Aga olgu.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Alfa Romeo 147

#6
zakalwe kirjutas:
dexter kirjutas:Remonti väga teha ei viitsi puhtast laiskusest
:)
Igzäktli.
Kuigi pidureid vms lihtsat nokitseda mõne õlle kõrvale on ju ilusa ilmaga päris tore.
Aga olgu.
Eks seda muidugi, aga kuna endal juba mitu autot siis seda "rõõmu" jagub niigi piisavalt. Ja kuna igapäeva töö on samuti autodega seotud, küll mitte tehnika poolel, siis seda isukest, et kellegi autot remontida tekib vähe

Re: Alfa Romeo 147

#8
Eks see sul anduri teema ole. Mul oli sama teema, ABS kadus ära ja läks ka ASR. Mul vedas, ma guugeldasin ja sain ise suht nobeda tarkvara läpakasse, kõik toimingud saanud sellega teha. Armatuuri viskas kirja "Motor control system failure" või midagi taolist, ja hakkasin otsima mida see tähendab ja läbi juhuse leidsingi selle tarkvara. Selline lihtne varjant, näitas ära mis viga, 2 küünalt tahtsid vahetada, Sai ls vaadata, CO näitas, hooldus ajalugu näitas. Talvel läks ka ABS tuli põlema, kadus ka ASR ära, arvuti järgi ABS anduri viga, kontakt puhtaks ja töötab jälle. Aga see tarkvara oli proovi varjant ja seda ei saanud üle 20 minuti kasutada, ma ei mäleta kas aeg sai otsa või hakkas raha tahtma. Kirjutage guugli otsingusse " vcds lite.exe" pakub igasugu tasuta autotarkvara.