K: 156 stereo code.

#1
Tervitused siinsele rahvale.

Ei tea kas sai teema õigesse kohta või mitte, aga mujale panna seda nagu ei oska.Nimelt tekkis selline küsimus, et vahetades välja masina helisüsteemi, siis tekkis probleem makiga. Pannes siis uus makk sappa süsteemile tahab saada koodi. Äkki oskab siin keegi aidata kust kohast võiks selle koodi saada. Olen googeldanud ringi ja kõik kohad on tasulised, mis sellist teenust osutavad, aga ehk on ka mõni auk kust tasuta saab? Jutt käib siis Alfa Romeo originaal makist.


Lugupidamisega Kaspar.

Re: K: 156 stereo code.

#3
vanasti sai ka ilma selleta-> kuskil netiavarustes ringleb päris dekooder

mälu järgi pakuks, et programmi nimi oli carradiodecoders.zip ja see arvutas Clarioni, Philipsi, Blaupunkti, Grundigi ja Kenwoodi originaalis autodesse paigaldatud tehaseraadiote koode (põhimõtteliselt sama asi, millega teenivad raha need kodanikud, kes koode müüvad).

Ise tõmbasin selle kunagi x aastat tagasi eelmisse arvutisse (ja töötas nagu mühin, kuniks arvuti enam ei töötanud).

Kui kuskilt torrentist selle üles leiad, siis peaksid abi saama (MUIDUGI- kui leiad, siis tõmba see koduarvutisse, kus on korralik viirusetõrje peal!)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron