Re: Alfa-Romeo 156 esimesed udutuled.

#18
zakalwe kirjutas:Läbi lumeseina on ainus asi, mida näed, kellegi tagumised udutuled.
Ja räägi mulle eesti keeles, kuidas eesmisi udutulesid reguleeritakse, nii et nad koos lähituledega ei pimestaks. Ma kuulaks tähelepanelikult.
Eesti keeles kirjutasin; et LÄHITULEDE ASEMEL

Jõuab kohale? See tähendab seda, et Lähituled ei põle koos udutuledega. Udutulesi saab täpseltsamamoodi reguleerida nagu lähi-ja kaugtuld. Suurem häda on selles, isegi kui inimestel on võimalus tulede regulaatorist tulesid reguleerida (vaata need kolm-neli positsiooni mida kruttida saab roolilähedal asuvast nupust) Siis seda ei tee mitte keegi üldjuhul ja siis imestavad miks kõik neile vilgutavad.

vihma ja udukorral on vaja tagumist udutuld?

next küsimus: Palju keegi reaalselt sõidab maanteel. Linnas? Kas sulle meeldiks rohkem kui xenon tuled sulle silma säravad pidevalt? Ma sõidan udutuledega (LÄHITULEDE ASEMEL ) Sellepärast et säästa teisi. Lihtne.

Ja siis on kolmas rahvas kes ei suuda üldse ilma täistuledetta sõita. No 10m enne möödumist tõmmatakse juba peale? Point? Mingi hälve?

Ahjaa.. miks ma hädaldan? vot sellepärast et ma sõidangi sitaks palju. kahe kuuga juba 15000km sellest suuremosa maanteel.
155, 2x166, 159 ja 75?
cron