Sellesse alajaotusse postitamise reeglid

#1
Enne uue teema postitamist palume Sinult väga vähe:

1. Kasuta otsingut-> äkki on juba sarnane teema olemas

2. Pane teemale pealkiri, mis seletab probleemi olemust-> teemad pealkirjaga stiilis "Mingi jama on..." lähevad kustutamisele

3. Abi saamiseks märgi ära mis autoga tegu on -> mudel, mootor, aasta

4. Kirjelda probleemi võimalikult täpselt-> raske on hinnata olukorda mida kirjeldatatakse "Mingi jubin kuskil teeb tssahh-tsahh-kolks"

5. Mõõdukas Offtopic käib normaalse suhtlemise juurde, kuid kuskil on ikka piir kah :wink:

Ette tänades,
moderaatorid (ja loomulikult ka lugejad)
Tegelikult ma olen normaalne....

Sellesse alajaotusse postitamise reeglid

#2
:roll:ah jaa-> kuna A24 foorumis on suurem osa imelikke mootorihelisid väga hästi ära seletatud siis teen ka siia sellest koopia (ehk aitab kedagi :lol: )


Re: E30 323i & 325i
Tervitus hädaline !

Püüan siis sind sinu mures aidata. Kõigepealt, kui mootori käivitad, kas kostub kapoti piirkonnast sellist (karu) müdinat...või kostub sealt pigem (lõvi) möiret ? Enamasti kostub sealt aga hoopis (kohviveski) sahinat, mis ei ole kindlasti hea märk! Noh, loodame et kostusid siis need esimesed kaks varianti ja olukord on kontrolli all. Nüüd ole hea ja otsi ema öökapist, kui teil see üldse on, kuuldeaparaat ja kuula esmalt klapikambri kaanelt: kui kostub imelik klõbin (rähn), siis on kaks võimalust: kuula eestpoolt ja tee kindlaks, kas rähn on rohkem tüve pool, või kuula tagantpoolt ehk salongi poolt aru saamaks, kas rähn on ladva pool. Kui rähn on keskel, siis pole midagi teha. Kui aga klapikambri pealt midagi kuulda polnud (rähni pole) siis kuula järgmiseks plokikaanelt: kui kuuled sealt imelikku plõginat (kuldnokk) või veel imelikumat klõbinat (toonekure paaritushüüd) siis peitub viga pigem klappides. Klappe pole mõtet vahetama hakata. Kuula edasi: aseta kuuldeaparaadi otsik nüüd polkile ja tee kindlaks kas: plokist tuleb imelikku müdinat (karu ajab rebast taga) või tuleb sealt veel imelikumat kolinat (ehitusel kukkus tornkraana kokku). Esimese variandi puhul on tegemist kindlasti saaledega, pakun et kolmas saale on ära. Teise variandi puhul võid arvestada juba suuremate kulutustega.


:lol:
Tegelikult ma olen normaalne....