Re: Erinevad audio üleminekud ja kaablid Alfade jaoks

#2
Ma juba mõnda aega püüan selgust saada, kas tellida sealt ainult raam või ka connect või täiskomplekt

makke on lihtsalt masendavalt palju (alates 100.- paned 20 juurde ja saad mingeid lisavidinaid)

Ja siis jõuad lõpuks 500 rahaste makkideni, mis on täiesti absurdsed (kes neid dvd- sid autos ikka vaatab) :D

Ja algab ring uuesti ( ma ei suuda kuidagi endale ära põhjendada miks osta uuesti winCE naviga makk või miks osta omale 2x kallimalt android )

Selles suhtes on kõige parem originaalmakiga leppida :D (unless see on connect- ja maksab ilma koodita 300 raha , mille eest saab juba nii mõndagi muud )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Erinevad audio üleminekud ja kaablid Alfade jaoks

#3
Mina ootaks natuke aftermarket makiga. Eeldan, et Bluetooth on oluline. Kõik makid mida olen vaadanud, on Bluetooth versioon 2.4 vms.
Hetkel on uuemad telefonid 5.0 ja 5.1 toega. Kui väga audiofiil pole siis käib ka see BT 2.0 , aga levi ja audio lahtipakkimise osas on BT 5.0 must have.
Läheb natuke aega, ennem kui BT 5.0 tehnoloogia levib muudesse seadmetesse (automakid).
Aga on ka hiinakaid, millel see on olemas. Samas neid sa vist ei tahtnud :)
https://www.amazon.com/Double-Bluetooth ... B07Q8S1D7C

Re: Erinevad audio üleminekud ja kaablid Alfade jaoks

#4
See hiinakas tundub juba midagi olema - not shipong muidugi

Mil on hiinakate osas kõige suurem kahtlus selle võimendi osas - päris tootjad ei saa omale lubada, et 4x60 on tegelikilt kas 4x30 või 4x70 sõltuvalt sisendpingest.

Pluss muidugi mõõdud - hiinakate din2 on üldiselt pluss miinus kuni 1 cm
Tegelikult ma olen normaalne....