Kes aitab Alfa GT korda saada - kus remontida?

#1
Ei leidnud hiljutisi postitusi sel teemal, aga kas keegi oskab nõu anda kus 14a vanust Alfat remontida?
Tahaks oma Alfa GT korda saada, otsin sobivat kohta selleks. Sobivad nii erategija kui ettevõte. Tallinn-Tartu-Kuressaare oleks eelistatud.

Mured ei ole standardsed (a la kuluvosade vahetus vms) vaid rohkem nikerdamist ja vajavad võib-olla mudelipõhiste varuosade tellimist jms. Näiteks iste ei lukustu, tagumine udutuli lahti, tagasilla vardad kinni (vaja vahetada, et saaks silda reguleerida), jne.

Re: Kes aitab Alfa GT korda saada - kus remontida?

#2
Ma panustaks TRK'le :)

Tagasilla osas on asi suht lihtne - kui poldid on kinni, siis tuleb need lahti meelitada või siis puruks keerata ja uued poldid asemele panna ( mul võttis kunagi nende lahtimeelitamine mingi 4h kokku - mitme erineva määrdega)

Udutulede asi on halvem - kui kinnitus on puruks, siis on ainus variant kas uus tuli või siis korralik liim

Istmelukustusega peaks samuti sealt abi saama (kindlasti ei ole see esimene gt mis sellise probleemiga maadleb :D )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Kes aitab Alfa GT korda saada - kus remontida?

#3
What ts said. Aga töökoda 'natuke mõtlemist ja isiklikud käed'? Mis alfadesse puutub, ma olen avastanud, see on see ainus töökoda, mis ei ei tee vingus nägu ja ei jaura, kui võimatu kõige selle tegemine on (ja ei kruvi vastavalt hinda ja ei ütle 'oih, mina ei vastuta' kui midagi tuksi läheb). Kirjeldatud probleemide puhul ma pigem soovitaks just seda töökoda...
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Kes aitab Alfa GT korda saada - kus remontida?

#4
Tõsi see ju on - tagasilla puhul ei pruugi see muidugi väga lihtsalt minna - tõstukil on seda oluliselt parem nikerdada (mina tegin seda suvel ilusa ilmaga muru peal, kui aega oli nii,et vähe ponud). Sügistalvel seda ette ei võtaks ...

Aga tule paranduse võiks pigem ise teha küll
Tegelikult ma olen normaalne....