Giuletta 1,4 tb aasta 2014 ja 125 kw, automaatkastiga isend, jõnksutab madalatel pööretel

#1
Tere Alfafanaatikud.

Sai siis pool aastat tagasi ka soetatud väike väle putukas.Mure hetkel selline,et väiksema hooga sõites jõnksutab või rahvakeeli kakub vahepeal.Suurematel pööretel või siis suurematel kiirustel seda ei esine.On kellelgi kogemust antud asjaga.Küünlad vahetasin igaks juhuks,aga ei muutunud midagi.Rohkem ka nagu külma mootoriga mulle tundub.Korra lõi mootoritule ka põlema ja kui ükskord diagnostiku juurde jõudsin,siis jõudis täpselt enne seda ise kustuda ja kompuuter ei näidanud ühtegi viga,isegi mällu ei jäänud.Küll näitas,et tühikäigupöörded natuke kõiguvad.
Ja veel kas need giuletad vibreerivadki tühikäigul natuke rohkem kui muidu või mulle see ainult tundub.
muidu igati mõnus pill ja parasjagu väle putukas,naine sellega ringi paarutab.

Kasutaja TS äkki kõrva jäänud midagi,tundud tõsine alfafanatt olevat.

Parimat

Re: Giuletta 1,4 tb aasta 2014 ja 125 kw, automaatkastiga isend, jõnksutab madalatel pööretel

#3
ts kirjutas:
15 Nov 2021, 20:37
Vaata üle vaakumvoolikud (giulietta vist alsrõhku ei näidanud)

Tundub, nagu õhku saaks palju peale. Kui pöörded üleval on, siis puhub föön selle lekke kompenseerimiseks juurde. Sellest ka vibra tühikäigul (see võib muidugi ka pihustitest olla )
Tänud .

Korraks on ka endal selline mõte läbi käinud just selle lisaõhuga,aga pole sellega tegelemiseks jõudnud.Autol ka veel terve posu kõikvõimalikke andureid,mis võivad jebida,kuigi siis peaks arvuti vast näitama.Kuidas neid pihusteid kontrollitakse?

Re: Giuletta 1,4 tb aasta 2014 ja 125 kw, automaatkastiga isend, jõnksutab madalatel pööretel

#4
Kui on andur, siis näitab kompuuter alati mingit viga ( kuna need on mitmekordse failsafe’ga)

Kui on mehhaaniline viga ( nt lisaõhk), siis ei pruugi arvuti midagi näidata, kuna kompenseerib seda kütusega

Pihusteid kontrollitakse tegelikult stendis ( aga võib kasutada ka pihustipuhastajat - see pudelike mõginat, mis paaki kallatakse)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Giuletta 1,4 tb aasta 2014 ja 125 kw, automaatkastiga isend, jõnksutab madalatel pööretel

#6
Joobic kirjutas:
16 Nov 2021, 17:34
Kas need niinimetatud möginad ehk puhastid ennest õigustavad ka? Kas mingeid komplikatsioone see esile ei või tuua?
Kas on välja tuua mingeid konkreetseid tooteid/brände,mis ka tegelikult toimuvad?

Kui kellelgi on kogemust,siis infot ootan huviga
Olen kasutanud Liqui Moly pihusti puhastusvahendit aga mingit erilist toimet ei tundnud. Vähemalt mitte reaalset ega psühholoogilist kasu sellest.
See kogus mis täispaaki kallata on nii minimaalne, et loogiliselt see ei saagi miskit imet korda saata, kui pihusti juba ummistuma hakkab. Pigem võib just tekitada ohu, et ummistab pihusti hoopis ära kuna tõmbab kusgilt toru küljest mingi pa*atüki endaga kaasa.
Youtube on ka igast materjali selle kohta täis, et ega nad suuremad asjad puhastajad pole. Kõige efektiivsem maha võtta ja lasta ära puhastada nad kusagil stendis või halvimal juhul asendada uutega.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Giuletta 1,4 tb aasta 2014 ja 125 kw, automaatkastiga isend, jõnksutab madalatel pööretel

#7
Mul on kahepidist efekti olnud - ühe auto puhul läks paremaks (peale kahte või kolme paagitäit)

Teise puhul sulatas kütusevooliku üles ja tõenäoliselt sulatas ( koostöös biosetanooliga, nis kütuses on) ka paagis olevaid kummidetaile

Kui pihustid juba jukerdavad, siis ei saa tõenäolislet hakkama ilma mahavõtmise ja puhastamiseta
Tegelikult ma olen normaalne....
cron