Vedrutaldrik käib vastu rehvi

#1
Tervitused,

sai pisut augulisel teel kannatada, nagu meil siin kevadeti kombeks. Juhtus siis selline lugu, et tagavedru taldrik hakkas käima vastu rehvi, panin tagavara ratta asjutiselt alla ja sain minema sõidetud.
Tegemist on sprtowagon kerega 156
Oskab keegi ehk näpuga näidata mis seda põhjustada võiks? Midagi murdus ära või paindus ära? Vedru ise paistab terve, muud detailid samuti. On kellegil kokkupuuteid sellise asjaga?

Tervitades

Vedrutaldrik käib vastu rehvi

#2
::itpnt::

kui vedrutaldrik käib vastu rehvi, siis on ainult kaks võimalikku varianti-> kas taldrik ise on saba andnud ja allapoole vajunud või on andnud saba alumine amordikinnitus/rattakese-> igal juhul mina edasi ei sõidaks enne, kui on selge, mis juhtus

Muidugi on ka veel variant, et rehv ise kasvas löögi tulemusel palju suuremaks (lopergusemaks)- see peaks olema visuaalselt tuvastatav (IMHO ei ole tagumine taldrik rehvist meeletult kõrgel)
Tegelikult ma olen normaalne....

Vedrutaldrik käib vastu rehvi

#7
zakalwe kirjutas:Puhh...kohalik omavalitsus, kindlustus, muud asjapulgad? See on ju kuradi eluohtlik (ja ka kallis) viga...
Kui patrulli :coplights: õnnetust fikseerima ei kutsu, siis ei saa ussigi (äsja läbikäidud teema) :x
Tegelikult ma olen normaalne....

Vedrutaldrik käib vastu rehvi

#9
Macnoob kirjutas:oma aeg on kallim kui see 4-5h sellele kulutada :) amort on ca 75.- ja vahetus imelihtne.

ikka tuleb ette :)
Buu...156 amort on odavam kui 155 oma. Niuks:(
ts kirjutas:Kui patrulli õnnetust fikseerima ei kutsu, siis ei saa ussigi (äsja läbikäidud teema)
Mnjah. Mis meenutab mulle, et oleks võinud tee peale seisma jääda, kui mu kojamehe hoob lahti põrus tee peal ja patrulli kutsuda. Ahja-Vastse-Kuuste vahelisel kruusateel. Huvitav, mis nad selle hinnaks oleks määranud? See plastikplönn ei maksa muidugi seaduse silmis midagi, nii neli senti ehk. Aga hoovastiku parandamine/ vahetamine...Teinekord võiks täitsa proovida patrulliteemat. Huvi pärast.
Viimati muutis zakalwe, 30 Mär 2012, 21:29, muudetud 1 kord kokku.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)