Lancia Thema klaasipühkijad

#1
Tervist !
Kas oskab keegi öelda, kus asub klaasipühkijate relee või teised vajalikud seadmed, mis mõjutavad selle tööd, nimelt ei tööta mul kojameeste aegviivitus.Süüte sisselülitamisel läheb korraks tööle aga see on ka kõik. Häbi öelda aga 7a liigutan seda kangi edasi-tagasi kui on väike vihmasadu.
Sõbralike tervitustega ..

Lancia Thema klaasipühkijad

#2
Relee asub tõenäoliselt salongil releekarbis (peaks olema ca 6 jalaga ja skeemiga külje peal)- ise musta värvi jne

Kas Themal on releekarp ja kaitsmekarp ühised?

Kui relee ise on korras, siis saab asi veel vaid lülitis olla (kuigi kui ülejäänud lüliti toimib tõrgeteta, siis ei ole see eriti reaalne)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Lancia Thema klaasipühkijad

#5
:hi:

praegu mõtlema hakates- Themal ei pruugigi olla eraldi releed vaid relee võib asuda klaasipuhastajate mootoris (sarnaselt nii mõnelegi teisele Fiat grupi selle aja tehnilise lahendusega masinale). Sellisel juhul peaks võtma mootori maja ja lahti ning klemmid üle vaatama (tavaline probleem on see, et üks sisendklemmidest on ära oksüdeerunud- kui välist releed ei ole, siis peaks klemme olema 3; 4 või 5-> [maa], [üks viibe], "relee", esimene kiirus, teine kiirus ... kui nüüd "relee" osa on oksüdeerunud, siis see enam kontakti ei anna)

Maa ja üks viibe on kantsulgudes sellepärast, et kõigil ei pruugi neid olla (näiteks 164 ja GTV on ilma viipeta), kiirusi muidugi võib ka rohkem olla ja ka signaale võib rohkem olla-> mingit suurt elektroonikat muidugi Thema kojameeste mootorist veel ei otsiks...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Lancia Thema klaasipühkijad

#6
See aparaat on 10a minu käes olnud, nüüd enam ei mäletagi, kas algul vaatasin kojameeste mootori üle. Tuleb meelde et ühel oli 3 klemmi ja üks neist veidi lühem ja kõver aga tõenäoliselt oli see ühel teisel autol. Paari nädala pärast saan kontrollida.