Re: Suvaline pläma Vol 2020

#346
kar kirjutas:
26 Nov 2020, 16:12
Terv

Kes siin usinamalt ostudel-müükidel silma peal hoidnud või ise ostnud-müünud, siis kas on üldse lootust autost lahti saada? :D
Ise vaatasin just päeval, et jõle ahvatlev on sinu 156SW... Aga krt ei leia seda ruumi loogilist seletust miks seda jahtima hakata.
Alfa müügiga on nagu alfa müügiga ikka... Kui entusasti ei leia või sõpra ära ei räägi siis on oma närvide suhtes parem lihtsalt auto alles hoida. 😁

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#347
Eelmine kord läkski nii, et enda 156 viisin vanarauda ja sõbra elu 159 ostmiseks tegin lihtsamaks V6 enda juurde vedamisega ...

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#348
Busso müük on selline nii ja naa asi-> kui õiget ostjat ei ole, siis pole vahet, kas müüd 3000 või 1000 eest.

kui paned alla 1000, siis ostetaske ära ja pannakse hetke pärast as is 1500-ga uuesti müüki (ja on niikaua kuni see õige ostja kuskilt välja ilmub)

konkreetsemalt selle aparaadi puhul-> jubedalt ahvatlev küll aga mul (õige ostja näitena) pole seda hetkel kuhugi panna :(
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#353
Mis lehekülge keegi kasutab, et pilte üles laadida? Nagi.ee keskkond pandi kinni, tänu sellele väike probleem nüüd...
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#354
Faif kirjutas:
01 Dets 2020, 23:05
Mis lehekülge keegi kasutab, et pilte üles laadida? Nagi.ee keskkond pandi kinni, tänu sellele väike probleem nüüd...
Ma olen oma foorumipilte upload.ee laadinud.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#357
Millist roolivõimendi õli kasutab 156 oma süsteemis?
Kas tegu on poolsünteetilise või täissünteetilise punast värvi roolivõimendi õliga?
Googlemoogle ei anna mingit vastet, et mis sorti õli see originaalmahlake Tutela GI/A on, kas mineraal, pool-, või täissünt.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#358
Alfa Romeo 33 kirjutas:
21 Dets 2020, 23:48
Millist roolivõimendi õli kasutab 156 oma süsteemis?
Kas tegu on poolsünteetilise või täissünteetilise punast värvi roolivõimendi õliga?
Googlemoogle ei anna mingit vastet, et mis sorti õli see originaalmahlake Tutela GI/A on, kas mineraal, pool-, või täissünt.
Enda GTA'le panin seda (2L läks).
http://racingexpert.eu/toode/red-line-75w90-gear-oil/

75w85 on GTA manualis kirjas.
Ma ei tea mis tava 156 manualis võiks olla.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#359
See on natuke teine vedelik, pidasin silmas roolivõimendi õli mitte manuaalkäigukasti ja diferentsiaali kallatavat õli. :D
Kuna mul hetkel puudub ülevaade, mis õli on üldse roolivõimendisse kallatud, siis kas roolivõimendi õli vahetades võiks selle asendada täissünteetilise punast värvi ATF VI?
Sellise õliga:
https://aeromotors.ee/kataloog/article/ ... 5774-motul
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.