Re: Suvaline pläma 2022

#4
Alfa varuosagurud kõik koos.
Enda google on suht saamatu, kuid kui lootusetu reaslselt 156 Crosswagonile silladetaile kuskilt leida?
Hetkel nagu tundub pigem keeruline missioon.

Re: Suvaline pläma 2022

#5
Tagasillatükid on tehasetellimus.

Kui jutt on sellest äärekivis käinud masinast
siis arvutasin kokku ja sain midagi 700 raha juurde (tõsi küll - ma ei tea kas neid saab Üldse tehasest tellida või mitte).
Ebays ja dedicated poodides oli üks õõtsadest puudu (ei meenu hetkel milline). AGA seda tegin ainult etteantud info alusel (pole ise autot näinud ning ma arvaks, et vahetama peaks ka kõik teised detailid kuni sillatalani välja)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#6
See sama jah. Tekkis väike mõlgutus ja lootsin ka mingeid kalkulle teha. Ilmselgelt see küsitav 1100 on overkill hind. Osteti see auto ju ca 1300ga Autojärelmaks24 platsilt.
Kui see 1100 kahega jagada, siis ehk oleks isegi pointi.
Aga jah, tõenäoliselt poolteljed ka haiget saanud ja pigem on tegemist halva ideega.

Re: Suvaline pläma 2022

#7
Ma ise kahtlustaks, et ka differ tuleks laiali tõmmata , seega üle 1k läheb vast kokku ära (eeldusel, et teed ise kõike)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#8
Pilt
Keegi oskab öelda, mis selle ringiga märgitud jupi varuosakood võiks olla (Alfa Romeo 156 2.0 JTS). Ei mõtle amordi tugilaagrit vaid seda metallist osa mille sees istub amordi tugilaager.
Googledamine tulemust ei andnud või on see varuosa selline mida ei müüdagi?
Samas, kui kellelgi juhtub olema sellist kahte juppi ilma amordi tugilaagrita, siis oleksin neist huvitatud.
Tegu siis esisillas paikevate juppidega.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2022

#9
Ma ei ole päris kindel aga see taldrik käis vist tehase poolt õõtsakinnitusega komplektis. Teemaks siis see, et kui kuluvad siis vahetatakse koos vms.

Soovitaks kuskilt romulatest uurida kus mõni 156/146/gt võiks olla (neil on kõigil samad tükid ... Välja arvatud siis gta oma, mis oli vist veidi teise nurgaga )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#12
Tea, kas mu vana 156 V6 sõideti puruks või hakati roostega tegelema ja loobuti? :think:
(099TJP)
Tänaste bensuhindadega muidugi ühe silmaga nutaks ja teisega naeraks :twisted:

Re: Suvaline pläma 2022

#13
kar kirjutas:
08 Veebr 2022, 14:08
Tea, kas mu vana 156 V6 sõideti puruks või hakati roostega tegelema ja loobuti? :think:
(099TJP)
Tänaste bensuhindadega muidugi ühe silmaga nutaks ja teisega naeraks :twisted:
Bensuhindadega on nii, et auto hinnast pead aastase bensu hinnatõusu lisakulu maha kauplema. Siis pole üldse hull sõita.

Re: Suvaline pläma 2022

#14
Eks ta juba varem selle mõttega käis, et kui aastased kulutused on okeid, siis võib tanklas rohkem käia :)

Re: Suvaline pläma 2022

#15
Alfa Romeo 159 käsipiduritrosside vahetus...
Vastab tõele, et pool salongi koos esiistmetega tuleb välja kakkuda?
Kui jah, siis ma ei saa absoluutselt aru, mis selle auto loojatel peas toimus.
156 käsipiduritrosside vahetus oli küll 15-30 minuti töö ning midagi laiali ei pidanud lammutama. :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron