Re: Suvaline pläma 2016

#454
kuna meil on jätkuvalt registris AINULT kaks 105 kupeed, siis on tegemist arvatavasti naaberriigist tulnud masinaga :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#456
Ma ei kujutaks ette kui peaks panema ti versioonile veel ette pumberile splitteri,niigi igaltpoolt ülesõites käib esiots mööda maad.

Re: Suvaline pläma 2016

#457
Ranno kirjutas:Ma ei kujutaks ette kui peaks panema ti versioonile veel ette pumberile splitteri,niigi igaltpoolt ülesõites käib esiots mööda maad.
Isegi tavavedrustusega 159 käib vastu maad Tallinna sügavates lohkudes.. see esiots on ikka päris kaugeleulatuv.

Aga rõõm on tõdeda, et Giulia esiots ei käi vastu maad! :D Küll aga hoiab imetlusväärselt hästi end planeeritud sõidurajal. See diisel ei anna sobivat iseloomu, kuid lõbus on sellega ikkagi ;) Soovitan proovisõidule minna.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2016

#458
Helsinkisse vist joudis esimene suur laar Giuliasi. Kurat, viimase nadala jooksul vähemalt 10 masinat näinud sõitmas,suuremjagu pasavärvi hallid aga üks ilus must ja sinine on ka silma jäänud.vaatasin ka et Quadrifoglio saab soomest kätte 114k,automaks moodustab sellest 40k ebareaalne igatahes. Baas hind algab diislil 40k. Täpselt sama jutt ka jaguari esimese linnamaasturiga ,no ega ta suurem asi kyll välja ei näe.

Re: Suvaline pläma 2016

#459
Eesti diislitel baashind ca 34'000€. Kel palju nõudmisi pole, siis baasmudel tundus päris ok varustusega siiski olevat. Ja no müratase ja turvalisus on kõigil sama ;)
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2016

#464
Sai käitud Uues Riia automuuseumis,päris lahe,julgen soovitada.See mis oli vanasti,sellest pole midagi järgi.üks Alfa ka olemas,mis on taastamise alguses. See konkreetne masin ei ole lihtsa ajalooga olnud,üks eelmistest omanikest üritas sellest vist kunagi lennukit teha,mida isaloomustavad need imelikud aretised auto küljes.Nüüd üritatakse teda originaali taastada.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
cron