Re: Suvaline pläma vol 2017

#316
Traktor kirjutas:Need "kupeemaasturid" on jubedad asjad. Välimuselt pole ei kuna ei kana, arvustuste põhjal ei suuda ta oma positsiooni ka võimekuselt leida.
X6 on esimene mis mõttesse tuleb, lihtsalt jäle tõesti.
Igasugune pidamine autol algab rehvist. Ma praegu kiiruga ei leidnud, kuid tglt võiks leida mingi testi, kus on kõrvuti pandud päris maasturid nende linnakatega (sh X5 ja Q5 jne), kuid kõigil on samad- korralikud mudarehvid- all.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2017

#317
Slicer kirjutas:Jep. Juba jõletis on see küll.
Arvasin kunagi ,et BMW X6 on kole, kuid see suutis üle lüüa ja pika puuga! :sick:
terve see X-bemmide rida http://www.bmw.ee/et/index.html on päris õudne, eriti need 1...4
iasegi SsangYongind on ägedad ja Aztek on isegi COOL


edit: ja kui kellegil peaks "Maasturi" isu olema siis on pakkuda Nissan Murano - Hall Metallik Diisel Automaat
Sees on must nahk
20" suverehvid ja (sõidetud kaks suve) 18" lamellid (sõidetud üks talv)
läbisõit (krt peab vaatama) aga ma arvan et kuskil 130000km (ca 2 a tagasi oli 80 000km)
toodetud 2012 aastal - hind ca 16500€
Viimati muutis spark, 28 Mär 2017, 10:21, muudetud 1 kord kokku.
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2017

#320
korralik Giulietta SS maksab tegelikult 135-200 tuh juba praegu.

kuna sellel lingil on tänapäevaselt kiirestisõiduks kohandatud masin, siis see ei ole väga ideaalne investeering
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#324
Keegi peaks siis Foorumi liikmete autode alateemat ka veidike modima, hetkel pole Giuliast teema tegemise võimalust Foorumis, kuna Giuliat pole märgitud üheski liikmete autode alateemas. :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#325
Noh jah - kohe, kui esimene giulia siia satub, siis teen alateema:)

This may take a while
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#327
Pean tunnistama, et pole aimugi, kellega tegu :shifty: Nagu enamuse Eestist pärit tuntud inimestega.. Aga see probleem on minu poolel :roll:
Eks viin end nüüd kurssi tema tegemistega- ikkagi Alfa omanik! :D

Delfi krabas Instagramist pildi ka kaasa:
http://elu24.postimees.ee/4061221/muusi ... -ja-imetle
6497637t1h126a.jpg
6497637t1h126a.jpg (73.94 KiB) Vaadatud 4229 korda
Ja tema Isntagrami kontol:
Capture.jpg
Capture.jpg (103.23 KiB) Vaadatud 4229 korda
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2017

#328
Slicer kirjutas:Ma küll kirjutasin Lesliele FB's, et võiks teema teha sellest autost siia :)
ma just veidi aega tagasi kustutasin Leslie palve peale siit ära kõik tema autoteemad :)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron