Re: Suvaline pläma Vol 2019

#257
vertigo kirjutas:
06 Sept 2019, 17:47

See Stelvio on küll uus (vähemalt kirjas on ”UUS AUTO”)?https://www.auto24.ee/used/3213622

Või vahetas keegi peale 1km sõitmist X5 vastu välja? :lol:

Hetkel on siis United Motorsil auto24.ee-s sama palju Alfasid müügis kui Pilotil (täna on lisandunud ka veel üks 10km sõitnud Giulia)? Mulle tundub, et midagi ikka teoksil seal... :think:
Sellest oleks küll kahju.. pole mina veel UM-is head teenindust kohanud, kui oma kasutatud BMW-ga seal käisin või autoga proovisõitu tahtsin. Samas need, kes on tutika täisvarustusega BMW-ga seal käinud, kiidavad küll, et tore oli.. mul on aga kõik kogemused alla igasugu arvestust ning ei ole ka teisi kasutatud BMW-dega tuttavaid, kes oleks kiitnud..

Aga sellest on mitu aastat möödas, ehk on inimesed vahetunud.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#260
Jep seda Alfa PR'i vähesust ja Piloti olematut pildisolemist sai siin arutatud.
Endiselt UM ja AR ühe katuse all tundub veidi naljakas :D
Aga tea, kas siis UM hakkab ka läbinisti vanemate Alfade hingeelu tundma, vaevalt? Vesi muidugi TRK veskile siis kindlasti.

Eks see üldine maailma majanduslik seis näitab ka hetkel, kõik liituvad omavahel, et kulusid madalamaks saada. Kõik vaikselt võtavad sellist turvalist olekut sisse ja sätivad uue paugu tulekuks valmis. Jällegi põnevad ajad ees.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#261
UM vaevalt, et suudab hingeeluga ennast kurssi viia (olgem ausad- ega tegelikult ka Pilotisse väga vanade autodega enam asja pole)

Ja olgem veel ausamad - palju neid vanu Alfasid ikka on :)

Kui see aga peaks tõeks osutuma, et nad esindusõiguse saavad , siis ma igatahes katsetab kohe selle vanade autode asja ära :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#264
Traktor kirjutas:
06 Sept 2019, 16:42
Aga Pilotist viimasel ajal mööda sõitnud, siis ega parkla on küll üsna hõre neil. Muidu seal oli neid Giuliaid ja Stelvioid ikka mitu lisaks muule kraamile. Hetkel tundub nagu väga vaikne. Kokkusattumus?
Põnev värk.
TRK's oli täna igaljuhul 159 uputus :) Viisin ühe juurde ka sinna, ootan enese pankrotistamist rõõmuga :D
Mõni 159 seal TRKs tõesti :clap:

https://www.instagram.com/p/B2JINMsFbuj ... hk12k2igg2
cron