Niipalju on siis Alfasid Eestis...

#18
:roll:



finiksikene... olles ise brerat juhtinud kaldun küll sinu kurvastuseks arvama, et brera näitaks su peetud GTA-le (mida klubist keegi seni näinud ei ole kuskil liikumas kiirelt) tagatulesid, kui ta vähegi lahti vajutatakse... ja kui tee juhtub veel mõnda roolikasutust nõudvat detaili ka sisaldama, siis on see vaid vesi brera veskile...

Niipalju on siis Alfasid Eestis...

#21
no...

jääb vaid loota et kunagi saame livena näha... mees, mehe... hammas, hamba... alfa, alfa vastu...



0-100 on kiirendus... seal on maailmas veel musklimaid autosid mis naru näole tooks...

alfa aga teatavasti hakkab juhi suud naeruvõrule kiskuma just kurvilisel teel... ja seal võiks veoskeemist tulenev erinevus mängida kaardid kätte brerale...



usun, et isegi Luman sinu auto ja BND tulevane GTA annaks head võrdlusmomenti... ja noh ei tasu unustada muidugi ka vana kooli Q-d TL käes...



;) meil on ju veel klubisiseseid võistlusi tulemas...

kiirendusel ma paneks kaardi GTA peale... Raplas aga Q peale...



saugal... peab kulli ja kirja viskama aga ilmselt Q omaks näiteks niiske ilmaga tugevaid eeliseid...



aga mis seal ikka oletada... elame näeme ;)

Niipalju on siis Alfasid Eestis...

#22
Noh tore oli ka arvamusi kuulda.Kui mõni eriline isend välja jäi eks siis liitke ise 837-le otsa.Matemaatika peaks lihtne olema:-)Ja andmed on tõesti ARK-st ja ametlikult.Küll aga teeb nõutuks see kirja teel kiitlemine,KELLEL ON VÄGEVAM(ehk teemal-mul on pikem kui sul) :) Siuksed asjad tuleb lihtsalt juti peale panna ja siis asi selge.See rohkem nagu hambaaugu sisepesu. :wink:

Kuid olen ilgelt rahul,et Alfa soetasin.Vahest on parklas juurde tuldud ja küsitud,et noh kuda on,tahaks ise ka soetada.ET varuosad pidi jõle kallid olema.Kui ma mõned jooksvalt kuluvate juppide hinnad ütlen ja baieri käru omaga kõrvutan,siis ikka kordades odavam Alfat pidada.

Põlvas kohtume. :D :D :D

Niipalju on siis Alfasid Eestis...

#24
See 33-de hulk tundub küll hämmastav. Elusast peast neid tänaval on vähem näha kui 164, vähemalt tartus. Ilmselt siis ongi seal need, mis on ARVEL, aga surnud. Niuks. Varuosade ladu vedeleb puhtana niisama põõsa all kellelgi.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Niipalju on siis Alfasid Eestis...

#28
savotilk kirjutas:Mudel/isendit tk-s
33 /132
75 /40
145 /24
146 /27
147 /76
155 /54
156 /255
159 /21
164 /110
166 /57
GTja GTV /28
Spider /13
Kokku siis 837 tükki.
Vot selline on meie lemmikute autopark Eestis.Ärge küsige ,kust ma selle teada sain.SALADUS::::-))Aga andmed on tõesed.
Kas viimaseid andmeid ka on. Palju juurde tulnd :icon_thumbup: ja palju lahkunud :icon_thumbdown: ? Oleks päris huvitav teada. :idea:
cron