alfade remont

#1
niisiis kroonuga saab ühele poole ning hakkan jätkuvalt tegelema alfadega .

kuna enamus ajast hakkan töökojas viibima siis olen nõus väikse raha eest ka teie alfasi hooldama ja remontima.

eelistaksin kõiksugu 33-sid samuti ka teisi, kuid mitte väga uusi alfasid, nii 10 aastat vanad ehk. :)

samuti õpin hoolega ka neid karpasid reguleerima mida osadel alfadel päris mitu peal on :P

nii et kui su alfa turtsub, vajab plekitööd vms siis ehk saan aidata :D töökoda ju olemas natuke tööriistu kah. ja mis peamine, alfasid teen hingega :wink:

alfade remont

#3
alfistiman kirjutas:
kuna enamus ajast hakkan töökojas viibima siis olen nõus väikse raha eest ka teie alfasi hooldama ja remontima.
eelistaksin kõiksugu 33-sid


Mis ajast see konkreetsemalt aktuaalseks muutub ja kus töökoda asub?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

alfade remont

#5
to alfanatico: projekti kui sellist ei tahaks veel ette võtta, ja keretööga, kas sa mõtled selle all ka värvimist? küsin sest olen vähe praktikat saanud värvimise osas, kõigest üks auto :roll:



to zakalwe: ma usun et nädala pärast saaks juba tegeleda, asub ta siis u 20 km Tallinnast nagu mags ütles.

alfade remont

#6
alfistiman kirjutas: to zakalwe: ma usun et nädala pärast saaks juba tegeleda, asub ta siis u 20 km Tallinnast nagu mags ütles.


Kas 8 juuni (reede) päev oleks okei seal korraks peatuda? Ma siis enihui pean talna minema. Tahaks lasta paar asja üle vaadata.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

alfade remont

#8
tervitus kõigile

pakkumine siis neile kellel ise kuldsed käed aga pole nagu kohta kus oma autot teha, mõtlen just et kui põhja alt on vaja miskit teha näit õli vahetus vms.

on siis pakkuda estakaadi kasutamise võimalus.

hind oleks 50.- pealesõit ja 50.- jooksev tund. esimene tund on tasuta muidugi :D



estakaat näeb välja selline:


Pilt

Pilt


päris spoilaga ikka peale ei roni selles suhtes tuleb muudatusi teha aga stock 33-ga ronib peale küll nagu nalja :D



kui huvi on siis INFO ja broneerimine 51917578

alfade remont

#9
blin... estakaad on kõva...

pildilt ei saa aru kui kõrge ta on, aga mulje jääb nagu peaks tabureti jalge alla panema, et autoni ulatuks.



muide, kus see estakaad asub :)

ilmselt tuleb külastada.

alfade remont

#10
ei ta ole nii kõrge miskit aga püsti saab tööd teha korralikult mina lühike mees 170cm pean vahest euroaluse alla panema aga muidu on väga viis tööd teha :wink:

asub ta siis mu töökoja hoovi peal ehk 20km Tallinnast mööda tartu-mnt

vaidas a seal käib juba teede ehitamine et suht keeruline on juhatada niimoodi , üritan teha kaardi et veitsa lihtsustada kohalejõudmist :D

alfade remont

#11
E.T. kirjutas:blin... estakaad on kõva...
pildilt ei saa aru kui kõrge ta on, aga mulje jääb nagu peaks tabureti jalge alla panema, et autoni ulatuks.

muide, kus see estakaad asub :)
ilmselt tuleb külastada.


heh, heh

muide, julgen soovitada nii estakaadi kui alfistimani!

2 tundi kopikatega estakaadil ja mu alfake liigub nagu ennemuiste!



PS: alfistiman, olin ma su esimene klient?:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

alfade remont

#14
tehtud :D



edit:

vahepeal pildimaterjali "alfa keskusest" :P



mootorivahetuses 166 :) (telefoniga tehtud pilt)
Pilt


"keskus" siis grupipildina 166,33,156 :D
Pilt


minu pikaajaline projekt 8)
Pilt


lõpetuseks magsi giulietta, mida on vaja natuke kõhu alt sügada :wink:
Pilt
cron