Alfa Romeo 166 2.4 JTD 129 kW 2000a.

#3
2,4 20V multijet 8)


Pilt


Ametlikult lubatakse keskmiseks kuluks linn 9,9, maantee 6,1 keskmine 7,5l/100-le ja kiirenduseks 9s 100-ni



samahea diisel, kui iga teine otsepritsega versioon :roll: eniveis kuhugi teemasse olen sellest juba traktaadi kirjutanud (kust pärit, mis ajalugu jne)



ja kuluaaridest kõlab, et 166 peal on mootor nagu natukese janusem ning uimasem 156/159 võrreldes ning samamoodi kõlab, et 20V mootorit hakati paigaldama 2003 mudeliaastast :roll:



senimaani oli siis tegemist sama mootori 10V versiooniga, mis on natuke ökom, natuke aeglasem ning omab olenevalt seadest umbestäpselt 100-110kW



EDIT: leidsin teema: http://alfafoorum.pegass.org/viewtopic. ... ight=#4663
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 166 2.4 JTD 129 kW 2000a.

#6
Nagu juba maininud olen, siis 20V on parem, kui 10V



KUID seda mootorit ei saa olla 2000a aasta autos algusest peale (seetõttu vaataks selle kuulutuse pihta veidi skeptiliselt)



Tõenäoliselt on selle auto puhul siiski juttu 10V mootorist :roll:



EDIT: enne ununes mainimata, et sinu mainitud isendil ei ole ka plastkatte peal 20V kirjas, mis 129kW mootoril seal peab olema :roll:



EDIT2: Kui müüja juba mootoriga (väga kergelt kontrollitav) hambasse üritab puhuda, siis kes teab mis sealt veel tulemas võib olla :?
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 166 2.4 JTD 129 kW 2000a.

#9
Thema55 kirjutas:Selle müüjaga tasuks eriti ettevaatlik olla. :!:


OTSE ITALIAST !!!! müüjaks roman :? kahtlane küll aga mis seal salata Krrdi :twisted: näeb välja küll (ja 10V näeb kah välja küll :? )



Aga -> mine ja nõua proovisõitu ning korrektset müügilepingut (et auto vastab reklaamile :roll: siis saad peale ostu hakata omale 20V mootorit nõudma :mrgreen: )
Tegelikult ma olen normaalne....
cron