In Memoriam

#16
tänan teid väga sõbrad toetuse eest.olen kasakas elukaaslane,ega tea minagi miks ta sõitma läks.pole kunagi autot mul sedasi võtnud.see teebki asja veelgi uskumatumaks.pole mitte kunagi sedasi lambist rooli istunud keset ööd ja läinud surmasõitu tegema.mitte kunagi.ma ei tunne seda foorumi asja hästi,ei tea kas võin siin sedaviisi toimetada,aga tänan väga et kaasatunnete,sest maariusele(kasakas)tõsiselt te meeldisite ja olime koos tõsised alfa fännid ja niipalju kui mina aru saan siis alfa omanikud on üks suur pere :cry:

In Memoriam

#17
vaadates esilehelt eelmist postitust jõudsin juba korraks mõelda, et see on stiilis: "Kuuldused minu lahkumisest on tugevasti üle pingutatud" ...

Kuid kahjuks on see siis ametlik :cry:


Pilt


Siiski pisike meeldetuletus-> kuigi me sõidame autodega, mis suudavad teatud situatsioonides rohkemat, kui nii mõnigi teine ei tähenda see seda, et füüsikaseadusi on võimalik eirata. Mõtleme rohkem oma lähedaste peale ning proovime need situatsioonid tekitada vaid selleks ettenähtud kohas.



Veelkord sügavaim kaastunne omastele.
Tegelikult ma olen normaalne....

In Memoriam

#27
Tänan teid kõiki kaastunde eest......mul läheb varsti teie abi vaja,loodan,et ei pane pahaks.maariuse alfa seisab siin koduõuel nukralt,tahaks liikuma ta panna.teie oskate mulle nõu anda kus kohast mõne jupi saab sellele autole...neid juppe on päris palju tegelikult vaja.kõigepealt tahaks uue käigukasti saada,sest sellega suured probleemid. ette tänades.mirey :cry:
cron