SUVALINE PLÄMA

#1
...klge mul juba natuke piinlik pidevate kommentaaride pärast möalpidamatuse osas, proovin mitte väga palju kirjutada edaspidi ja kui siis siia :oops:



...näiteks see, et Olevistes hakkab Alfakursus :)

www.oleviste.ee

SUVALINE PLÄMA

#4
Alfa GTV ja Lancia Beta omanike mõõduvõtt?
Tegelikult ma olen normaalne....

SUVALINE PLÄMA

#7
muuseas-> seda juttu võiks lanciafoorumis jätkata...



Teatavasti on ju lanciad keskpärased autod-> mudelite paremusjärjestusest on vaid parim ja halvim väljas :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

SUVALINE PLÄMA

#12
oeh... foorumile peab venekeelse liidese tegema, et vene kogukonna ALFAD ka kampa saada???



kui käisime Hr BND-ga ühte neist vaatamas, siis omanik teatas muu jutu sees, et üks vene mees tõi HALLI GTA eestisse....





või noh... vähemalt rinkal võiks vene kogukond ka ju käia, ega sport keelt küsi. vähemat on kuuda, et striitreisil olla neid autosi nähtud kohal käimas...

SUVALINE PLÄMA

#13
Keegi siis läheb Olevistesse Alfa kursustele rääkima millise sõltuvuse alfa tekitab? :D

SUVALINE PLÄMA

#14
leidsin mingi mängu kogematta panin tõmbama s.c.a.r squadra corse alfa romeo ...ei tea mis see endast kujutab...ehk on mingi alfa mäng täitsa :P

SUVALINE PLÄMA

#15
jannuhellu kirjutas:leidsin mingi mängu kogematta panin tõmbama s.c.a.r squadra corse alfa romeo ...ei tea mis see endast kujutab...ehk on mingi alfa mäng täitsa :P


See ongi täitsa selline mäng, kus erinevate alfadega rinkat sõita saab.