Brera ost

#17
Räägitakse, et üks peaks ülesehituse lõpus müüki tulema - kui Jan1 ehk mõne sõna oma Brera plaanist pajatab :-)


Viimati pidi see siiski kohe peale kordasaamist müüki minema ja eeldatav number hinnasildil ei tasuks Saksamaa reisi küll ära
Tegelikult ma olen normaalne....

Brera ost

#19
jep

niipalju, kui Jano käest kuulsin, siis on lootust, et mehhaanika pole olulselt viga saanud (aga eks Ta räägib ise, kui asi nii kaugel)

nina oli küll sodi aga vist sellega juba tegeletakse (padjad, plekid, stanged, tuled), kõige suurem hirm on jätkuvalt difrites-> kuna ülemine mootoripadi oli pinge all ja mootor ise oli paar cm liikunud, siis võibolla on platsile vedamisega kumbki neist pihta saanud :icon_angel:

kel huvi, kindel võib Janole ka helistada (vastasel juhul võib tekkida olukord, kus ta hakkab tegelema teiste autodega ja see jääb "hilisemaks" )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Brera ost

#20
OK, minu vastus on ehk nn. "old topic resurrection" ning ei ole otseselt müügiteemaline, kuid kuna nenditi 159't siis tunnen, et peaksin sõna sekka ütlema. Mina olen inimene, kes kasutab 159't igapäevases elus, iga ilmaga, igal aastaajal. Ning mitte kunagi pole minul olnud vajadust omada "tagavara varianti" või siis olla "eriti julge". Ei lagune ükski Alfa iseenesest ning töötavad nad kõik korralikult. Kui omanik ikka on mõistlik inimene ning iga sõigu ajal peab elementaarseid asju silmas ning - nagu iga autot - korrapäraselt auto eest hoolt kannab, ei juhtu Alfaga mitte midagi ega rohkem, kui ühegi teise masinaga. Kaasaarvatud 159'ga, mis mind on igati tublisti teeninud. Kolme aasta jooksul, mis mu praegune 159 TBi minuga on olnud, olen ma välja vahetanud ainult kaks asja - plastikkate mootoriruumi all (Alfa on madal ning eks mingil hetkel mingi kivi või jääkamakas võib sinna augu lõpuks sisse lüüa) ning bensiinipaagi kork (täpsemalt, see pealmine "plõksiv" osa, eks kolmeaastase kasutuse ning kuumade-külmade ilmade vahetus selle jooksul väsitas selle plastmassist detaili jubinad). Kõik. Elementaarne "sõiduintelligentsus", korrapärane hooldus ning silmade-kõrvade lahtihoidmine pisiasjade suhtes ja ei ole mingeid probleeme 159'ga, ning päris kindlasti kehtib ka sama Brera kohta.
cron