Re: Probleemsed Alfad ja müügiskeemid.

#16
Inimesed on osavad.264TJH http://www.auto24.ee/used/1920848 Ostis rappe päev tagasi 700 euriga ja täna auto juba heas korras. Autol põllul käinud, põhi läbi, sillatala kõver, esistange alumised kinnitused läbiroostetanud jms. ja kummaline, et inimesed ostavad just sellise auto. Võitsin auto osta.ee oksjonilt ja omanik müüs mingile Haapsalu kokkuostjale põhjendusega, et pank tahtis kohe raha ja ta oli solvunud et mina olin foorumis auto vigu kirjeldanud. Valeta ja sa oled õige mees. Skeem oli nii osavalt seatud, et eelnevalt müüs autot naine kes oli väidetavalt omanik ja vigu ei osanud kirjeldada. Tema abikaasa oli aga autoasjus väga kodus ja teadis kõik puudusi.

Re: Probleemsed Alfad ja müügiskeemid.

#21
albertini kirjutas:
12 Aug 2019, 12:17
Ja siin ta on jälle! :D mingi 5 kord see aasta?
https://www.auto24.ee/used/3173282
Ja misasi on distinctive Alfa varustuses? Sarnane loom selle "elegance edition" 156-ga mida Lasna ärikad müüsid? :eh:
Vaadates, kes autot müüb, siis seisukord peaks olema seekord kindlasti palju parem, kui nende käes kes seda on eelnevalt müünud. Selles ma isegi ei kahtle.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Probleemsed Alfad ja müügiskeemid.

#22
distinctive oli Alfa varustuspakett, mis sisaldas elektriaknaid, kliimat, nahka ja hunnikus muid asju -> ma ei ole täiesti veendunud, et see enne esimest facefifti eksisteeris aga ju siis oli spordivagunitele kohe saaval :D
eraldi pakkettidena sai 156-le veel ka Progression'it ja Ti-d

igasugused spesssialedissionid lasnamäelt ja mujalt on idikatest ärikate püüded naabrist eksklusiivsema auto ostjatele


see auto on sel aastal müügis 5-dat korda.
Alguse sai oksjonilt (1), siis poleeeriti ära ja pandi 1,5k eest müük(2)i; siis müüdi maha ja tuli 2k eest müüki; siis kukkus hind 1100 peale ja sellega vahetas omanikku (3) ja uus omanik müüs seda puterdavana 900.-ga (4), mille järel sattus see alfistiman'i kätte, kes esimesena vaatas selle auto tehniliselt üle ja müüb seda edasi (5), kuna tal on autosid lihtsalt liiga palju

Ehk siis mitte auto ei ole probleemne, vaid suhtumine, et ostan odavalt, midagi ei tee ja müün kallilt on probleemne :D
Tegelikult ma olen normaalne....