woofri kaabel

#1
autoks on 156 ja tahaks panna autosse woofrit. probleem selles et ei leia kohta kust toide kapoti alt salongi vedada. mitte ühte reaalset kohta ei ole ja puurida ka ei tahaks. äkki oskate anda juhiseid kes on sellise asjaga enne kokku puutunud.

woofri kaabel

#2
Ford Escordil pidingi puurima aku juurest salongi augud, siis kummist rüü ümber ja kaablid läbi.

Õnneks 164-jal on mind sellest tööst säästetud (aku taga).

Aga üldiselt ei soovita ise hakkata mingeid auke puurima, kui sa just escordiga ei sõida :lol: Hoia silmad lahti ja kindlasti kusagilt saad tulemüüri vahelt kaabli läbi pista. (toide ja RCA kummalti poolt autot eraldi)
155 Q4/164 Q4/164ts/Kappa 16vT/Thesis 2.4jtd

woofri kaabel

#4
juba 33el oli tühi auk olemas ja kummikork peal, usun et see jääb sul hetkel lihtsalt kahesilmavahele.

näpi ja koogi kõik-võimalikke plastikust ja kummist korke mis tulemüüri küljes.

woofri kaabel

#5
hujoobin kirjutas:autoks on 156 ja tahaks panna autosse woofrit. probleem selles et ei leia kohta kust toide kapoti alt salongi vedada. mitte ühte reaalset kohta ei ole ja puurida ka ei tahaks. äkki oskate anda juhiseid kes on sellise asjaga enne kokku puutunud.


:roll: Ära pane :lol:tegelikult on täiesti olemas kogt, kus see läbi vedada-> võta aku + ja liigu tulemüüri poole... can't miss it :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

woofri kaabel

#6
Nägin vaeva WOOFRI paigaldamisega, tsirka 3 tundi, neist 2 tundi juhtmetele läbipääsu otsimisega. Hakkama sain :D :D :D

AUK on olemas, täpselt ei mäleta kus kohast toppisin, aga mäletan et võtsin salongi õhufiltri maha, mis on kapoti all, siis midagi veel..........Täpsemat infot saaks Janar Todeski käest :D :D :D , natuke piilumist armatuuri alla+kapoti alune.....EDU
cron