Mis autoga on tegu?

#1
Tere



Olen siin foorumis uus ja võõras kuna igapäevaselt olen SAABiklubi liige. Sattusin siia foorumisse kasutajaks kuna üha rohkem on aktuaalsed Alfa-SAABi erinevad ühisüritused :)



Alfaga on mul seni olnud üks ja ainus kogemus, mis oli sealjuures väga positiivne. Sõitsin paar nädalat Sardiinias-Korsikal ringi rendiautoga, mis puhtjuhuslikult sattus olema Alfa Romeo.



Tunneks tagantjärgi huvi, ehk oskate alloleva pildi pealt tuvastada, mis mudeli/aastakäiguga võis tegu olla. Minu arvates oli tegemist igatahes väga mugava ja omanäoliselt ägeda autoga :)


Pilt

Mis autoga on tegu?

#4
Alfakass kirjutas:159 SW '06


Hee, käisingi seal 2006 sügisel, seega oli tegu järelikult suht tutika autoga :)



Kusjuures tellitud ja ette makstud oli keskmise hinnaklassi (VW Golf või samaväärne) rendiauto. Kui koos naise ja väikese lapsega kohapeal Europcar'i kontoris asja vormistasime, keerutas tüüp jupp aega mingi teise auto võtit näppude vahel, vaatas meid mõtlikult ja siis võttis riiulist otsustavalt Alfa võtme ning soovis meeldivat reisi. :D

Mis autoga on tegu?

#7
oh sa krt... käisin saksamaal ja ka europcar'ist võtsime rendika... meile anti küll opel corsa 1,2 kiirteel kärutamiseks :S

Oleks sellise alfa 159SW saanud, siis oleks küll või sees olnud :D



Aga jah... paraku pidi võtma Corsast viimast...

Kusjuures polnudki meie corsa kõige lahjem pill kiirteel... üks tädi oli oma kahekohalise smart'iga ka ja sõitiski pidevalt tippkiirusel (mis smart'l vist on 130km/h)