Re: Suvaline pläma 2014

#61
ts kirjutas:räägi sellel teemal Janoga :mrgreen:

See apastraat peaks juba tema valduses olema :beaver:
Mis ripakil see ära :D
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma 2014

#64
Nooh, jätkuvalt on mu vennal paar aastat uuem 156, millel on läbisõitu rohkem. Paneks siia õlgu kehitava smaili, aga ei leia siukest...

Re: Suvaline pläma 2014

#65
Ma ei viitsi odomeetrist pilti tegema minna, pea 500t vaatab vastu ja liigub suurepäraselt. Lihtsalt kui ma kunagi peaksin autot müüma hakkama siis muutub asi keeruliseks, ma ei usus, et sellise numbriga kellelgi asja vastu huvi tekib.

Re: Suvaline pläma 2014

#67
kuulu järgi koledas, aga ei midagi võimatut: läbi on amordipadjad, sillad, tagaosas klassikaliselt kohustuslikud augud tavalistes kohtades-> tiivaservad ja tagavararatta pesa. Tühikäiku ei hoia (pole ise näinud, kuid panustaks lekke peale), nipet-näpet loeti veel ette, mis tegemist vajaks.

Ilma värvita jõudsin taastamisnumbri osas peast umbes 500-600€ kanti (eeldusel, et ise ei keevita ja mootor korras on). Ise keevitades oleks summa poole madalam (eeldaks umbes 500 eest kogu auto-> ma arvan, et foorumlasele/klubilisele teeb Jano natuke ka hinnast alla või -nagu kombeks- viskab mingi hunniku nänni peale).

oleKS, et mul ühte samasugust punast ei oleKS, siis ma võibolla mõtleks sellele :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2014

#72
Raplas oli eile puhas jõuluilm (śadas laia lund, umbes 8 cm lund on maas ), oleKS talv selline olnud :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2014

#74
Alfasid on läbi aegade olnud kuulikindlaid-> 80-date lõpus tuli neid lausa tehasest

räägitavat, et ka Eestisse olla mõned inkassomasinad sattunud
Tegelikult ma olen normaalne....
cron