Re: Suvaline pläma 2015

#91
vahet pole kas brembo , ferodo või miski muu noname ükski neist niikuinii üle 2 aasta ei kesta kuna kuluvad lihtsalt min. peale ära kui just ei sõida nagu vanaema passatiga poe vahet ;)

Re: Suvaline pläma 2015

#92
Miks Brembo? Sest ostsin uued Brembo 330mm ketaste jaoks pidurisadulad ning sinna juurde Performance Friction road Z klotsid.
Tean, et nende kahe combo (brembo orig kettad ja PF klotsid)+ armeeritud pidurivoolikud ja mingi kangem pidurivedelik on väga väga hästi töötav kooslus, AO foorumi kasutajate kogemuse põhjal ;)

Tänud heade linkide eest, Kristop!

Re: Suvaline pläma 2015

#93
Selline lehekülg nagu auto11.ee uurisin küll 147 varuosi aga näiteks TRW alumiste õõtsade hind on küll hea 94 euri tk.
Siis võib juba teisi osi ka vaadata.

Tellinud sealt ei ole veel.

Re: Suvaline pläma 2015

#94
Viimane kogemus Bremboga polnud üldse positiivne

Ostsin Audile alla, et nohh, raske masin, suured kiirused (väljaspool Eestist) jne.
Miski 15000km ja roolis oli selline värin, et see värin kandus mööda käsi õlgadeni, sealt mööda kaela lõuani ja lõuast hammasteni, kust nibin-nabin oleks juba plomme pudenema hakanud. :mrgreen: Kusjuures teed ja sõidustiil olid täpselt samad, mis eelmiste ketastega 200000km.

Kuna aga oli naabrimehel aega, lasime kettad treipingist läbi ja peale seda enam ei tulnud värinat. Kus on loogika? GTA-le panin ka Brembod, varsti värises kui raibe, lasin treipingist läbi, 3 nädalat ja värises taas- ehk siis prügimäe kaup. Aga Audil ei tulnud peale treimist värinat enam.
Aga nende 2 kogemuse põhjal eriti Brembot küll enam ei taha. Erit seepärast, et ei valinud hinnakirja alumisest otsast, aga ikka täispa*k. :shock:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2015

#95
:hi:

minu kogemus ketastega-> pole vahet kas kõige odavamad, veidi kallimad või palju kallimad (väga palju kallimaid ostnud ei ole... eeltoodud põhjusel)

Üldiselt ketastes kasutatava metalli erinevus on minimaalne (kõige odavamatel muidugi võib juhtuda, et kuumade ketastega lõigust läbi sõites viskab kettale prao sisse-> juba natuke kallimatel seda muret ei ole... viskab kõveraks).

164 ja 156 liiguvad praegu NK ketastega ja üpris mitmendat aastat

IMHO- KUI juba kallimad osta, siis pigem minna soonitud/puuritud ketaste peale (seal on reaalne erinevus sees)...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#96
Millised Brembod olid? Kui olid õhutusaukudega või soonitud või pigem üks solid tükk?
Niipalju kui olen kuulnud siis kõveraks kipuvadki minema just need Brembo kettad mis on kahes õhemast kettast kokku pandud ja keskel on siis nn õhutus ava.
Kui on puhtalt paks ketas siis peaks kestma.

Re: Suvaline pläma 2015

#97
Olgu see odav ketas või kallis ketas, NK või Brembo... nn valesti kasutada siis kõveraks lähevad nad kõik, see on fakt! Iga asi vajab natuke "sissetöötamist". Ketastele koheselt kuuma anda on vibra üsna kähku sees.
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Suvaline pläma 2015

#99
Faif kirjutas:Olgu see odav ketas või kallis ketas, NK või Brembo... nn valesti kasutada siis kõveraks lähevad nad kõik, see on fakt! Iga asi vajab natuke "sissetöötamist". Ketastele koheselt kuuma anda on vibra üsna kähku sees.
Täpselt-> kasutatav sulam on ketaste puhul üpris standartne- erinevalt klotsidest :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#100
Pole ka soonitud või aukudega kettal tänavakontekstis pointi. Aastaid sõidetud probleemivabalt BMW325cupis 12euroste ketastega.
Kui tekib probleem, siis võib peale performance klotsi, racing õli jms viimase õlekõrrena ju proovida. Augustatud kettad mõranevad ja soonitud kettad on niisama ilusad aga selle eest kallid on nad mõlemad.
a.k.a Anthrax

Re: Suvaline pläma 2015

#103
24.06.2015 kl 18:00 on näha....

praeguseks lekitatud info pealt- tagumisi ukselinke vist ikkagi ei ole
külg.jpg
külg.jpg (157.08 KiB) Vaadatud 4563 korda
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#104
See on lahe, säilib kupeelik küljejoon.
Siiamaani üritavad inimesed minu GTA'sse sisse ronida läbi esiukse, kui olen õelnud et teie istute taga :P

Re: Suvaline pläma 2015

#105
Slicer kirjutas:See on lahe, säilib kupeelik küljejoon.
Siiamaani üritavad inimesed minu GTA'sse sisse ronida läbi esiukse, kui olen õelnud et teie istute taga :P
Aga kas taksojuht on näiteks küsinud, et "ammm... palju sul see verari muidu kütet ka võtab?"?