Re: Suvaline pläma 2015

#228
Võimalus on muretseda 3.0L mootor (neid lihtsam leida), GTA nukad (~400 eurot) ja teine ecu. Rohkem suuri erinevusi pole minuteada. Isegi peaksid saama 3.0 ECU lasta ümber progeda.

Re: Suvaline pläma 2015

#230
Camules kirjutas: Kusjuures mul endalgi tekkis mote oma 156-le GTA motor panna :D, kuid eestis seda raske leida.
kui raha puuga seljas, siis saad oma mootori 3,3 peale suurendada
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#231
Kas Alfa Romeo 156el see kolmnurkjas osa uksepolstril mis on vastavalt istmete materjalile ja värvusele kas nahast või riidest käib eraldi ära või koos terve uksepolstriga? :beaver:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2015

#232
käib eraldi ära.... aga ei pruugi esteetiliselt ilus jääda (pigem vaheta koos postiga)-> kuna kõik tahvlid on sulatatud, siis saab need muidugi eemaldada ja liimida :roll: aga ei pruugi ilusti tsentrisse jääda
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#233
Mõni moe võiks veits aidata mind,
Mulle tuli uus sõnum siin, kuid oli postkast täis. Ei saanud vastu võtta. Tegin postkasti tühjaks, kuid endiselt see punane sõnumi märk terendab nurgas.
Kas kuidagi on võimalik see sõnum takkajärgi edastada või siis selle teavituse "vaigistada". :relaxed:

Re: Suvaline pläma 2015

#234
Endiselt kimpus selle eelmise postituse teemaga.
Näitab, et 1 uus sõnum on saabunud, kuid reaalselt seda pole postkastis. Muutub häirivaks. Minu OCD lööb välja :D

Re: Suvaline pläma 2015

#235
proovi sõnumitele reegel peale panna-> mul endal selliselt toimis. Boardi poolt ma üksikuid sõnumeid liigutada ei saa.

Küll aga tõstsin sõnumite mahu 100 peale :hi:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#239
See Maserati kroon on nagu võõrkeha

ja olgu neetud see päev, kui leiti, et mootor peab olema kilekotis peidus :evil: et keegi ennast ära ei põletaks

EDIT: see oleKS Busso (kõenäoliselt üks kunstilisemaid mootoried) väärne teos, kui seda pagana kilekotti seal ümber ei oleks...
Tegelikult ma olen normaalne....