Re: Suvaline pläma 2015

#316
kõige mõistlikum on jah roostemuundur (või siis kombo muundur, värv ja lakk-> muundur ise kipub peale paari pesu maas olema ja läheb jõudsalt edasi)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#321
Pean vist ka oma GTA'le uue värvi peale saama ja salongi ilusti korda tegema. Mul ka pole isegi veel 90000km ette tiksunud, paar sotti puudu :lol:
Hinnaks ümmargused 20k? Ons huvilisi? :mrgreen: :wave:

Re: Suvaline pläma 2015

#322
Slicer kirjutas:Pean vist ka oma GTA'le uue värvi peale saama ja salongi ilusti korda tegema. Mul ka pole isegi veel 90000km ette tiksunud, paar sotti puudu :lol:
Hinnaks ümmargused 20k? Ons huvilisi? :mrgreen: :wave:
Poleerida ei kannataks, et värvkatet heaks saada või tõesti vaja uut värvi? :beaver:
Sai siin reedel pesulas käidud tööautoga ning seal jäi silma üks Alfa Romeo GT kes oli ka otsustanud pesupäeva teha. Sai asja veidike lähemalt uuritud ning see nakhsisu ajab ikka ila tilkuma mis Alfadele on tehtud. Näiteks tuttava isa müüb 2007a. S-line Audi A6t ning selle istmed on küll sellised, et ei ole ei tegu ei nägu. :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2015

#323
Istmeid on osanud Alfad teha ja väga hästi!
Isiklikult võin öelda, et GTA istmed on ühed sexikamad mida mina ühel seeria tootmises autol olen näinud ja see Itaalia nahk... 8-)
Samas GT's olevad istmed ning mis ka 156 TI'le sisse pandi- üks mugavamaid ja samas väga väga hästi hoiavad kinni!

Poleerimine ei aita, seal on vaja küljetiibasid rooste täpist puhastada ja paaris kohas on mõlgid sees.
Rääkimata minu Scarface bumpritest :lol: :twisted:

Katus ja mootoriruum on tehtud 2 aastat tagasi, kui oli auto täiesti lahti. Siis kui ainult puhas kere oli.
Sellesmõttes on põhjaalune kindel ja niiskusetõkkega üle käidud (salongi seestpoolt mõtlen).
Aga kui teha siis juba kõik.
Ise mõtlen siin kere tervele värvitööle väljastpoolt (2016 kevad, see tuleb kindlasti), kuid tahaks veel uut põrandakatet salongi ja ideaalis võiks kõik pehme pind (va nahk), kõik Alcantaraga ülekaetud olla.
Värskendaks natuke auto üldilmet seest.

Re: Suvaline pläma 2015

#324
No tegelikult ju voiks reaalselt selle 166 hind olla kuskil 10k,kuigi kahtleks kas ka selle hinnaga huvilisi leiduks.June kahju et see alfate jarelturg nii peedis on.166 hinnatase voiks ikkagi jaada vastavalt oma konkurentide omale samasse suurusjarku,naiteks 5 seeria,a6 ja e-klass.

Saad oma armilisest bumberist lahti kui soovid,mul jatkuvalt peaks see punane gta stange alles olema mis koos sinu kerega uk kunagi tuli.Palju raha ka ei taha 8-) huvi parast kusin et mis sul vanast koverast gta kerest sai? Laks vanarauaks?

Re: Suvaline pläma 2015

#325
See lõigati juppideks ja läks jah vanarauaks.
Miks siis GTA stanget pole pannud ette? Pole tiibasid?
Sul see stange oli korras?

Re: Suvaline pläma 2015

#326
originaal gta stange mingist vastikust materjalist ja 3 erinevas keretookojast oeldi et kui hakkata stange nurki luhemaks tegema siis arvatavasti ei jää vastupidav see kupatus, plus see oleks 2korda kallimaks lainud kui uus stange osta.Lihtsam oli osta aftermarket fiibrist gta look stange mis sobis plank tavalisele 156-le. stange muidu korras,isegi tulepesurid olid kuljes,varvkatte seisukorda ei maleta,kuna stange on vanemade kodus ja ise seda pole juba 2-3 aastat nainud :lolno:

Re: Suvaline pläma 2015

#329
Täna juhtusin olema Pilotis siis kui 147GTA sai sõidukõlblikuks.
Lahkesti ulatati võtmed kätte, et siis prooviksin :twisted:
Masina tunnetus on küll tunudvalt teistsugune kui sedaanil.
Pigem on tunne, et sõidad 2 kohalise autoga, ehk ei tunne väga seda pikka tagaosa.
Minek oli samasugune, metsik.

Aga jah auto välimuse ja sisemuse kallal on veel tööd vaja teha.
Pidi vist minema ülekere värvimisse.

Re: Suvaline pläma 2015

#330
Mis nahka on kasutatud Alfa Romeo nahkistmetel?
Ehk oskab keegi öelda?
http://leathermastershop.eu/index.php?r ... duct_id=99
Jäi selline toode silma, märgitud on küll et sobib ka auto istmetele, kuid vaadates seda toodet ja spets autodele mõeldud combot, siis sel on ära märgitud, et ei sobi aniliinnahale. Spets auto combos pole aniliinnahale mitte sobivust välja toodud. :hi:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.