Re: Suvaline pläma 2015

#481
Minu autol oli u 2-3 nädalat ja 500-700km (puusalt) sõitu selja taga. MIllest 500km Tallinnas.
Seda jama autolt maha ei saanud, mis kinni kleepub.

Küll aga sain lävepakud puhtaks! Seda Jazzi haripesula ei tee ning üllatavalt võtab mu Alfa kogu tee mustuse lävepakkudele kaasa.... uurisin, kuid minu arvates seal lisatihendeid ei käi. Teab keegi, kas saab paigaldada?

See alumine lävepakk siis: http://img.photobucket.com/albums/v714/ ... 300692.jpg
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2015

#484
ts kirjutas:alfa ise soovitab Selenia 5w30 õli
5w40 diesel võiKS samuti sobida
Tänud! :beaver:
Kust seda infot lugesid? On sel mingi täpsustus ka?

Näide:
https://www.statoil.ee/cs/Satellite?blo ... inary=true
Statoilist tuleb välja , et ainult üks sobiv õli ongi nimekirjas C- katalüsaator ja 505.01- pumpdüüsid.
LazerWay C3 5W-40
API SM/CF, ACEA C3, A3/B3, A3/
B4, MB-Approval 229.51, BMW LL -04,
VW 502.00/505.00/505.01, Porsche.
Performance level: MB-Approval 229.31,
Ford WSS-M2C 917.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2015

#486
Peaaegu õige vastus, ilmselt. Ei ole ainult mootor, mis õli valib- turbo ka.
Sedasi need mootorid ja turbod vast tuksi keeratakse. Ja sealt tulevad DPF ja EGR hädad jne jne jne :)

Peaks esimese õlivahetuse vast esinduses tegema.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2015

#487
ts kirjutas:
Rahowa kirjutas:Võimalik, et tõesti heli parem aga kurat see on ikka nagu nii jube.
Megairw-> see perverssus on sinna suht hiljuti lisandunud (aga no päriselt... tegelikult huvitab muidugi kuhu on pandud need nupud, mis peaks olema juhipoolse kõlari all :mrgreen: )

helipildi suhtes- mis point on bassid panna mängima otse näkku :roll: ja vaadates seda komplekti tundub, et keegi ei ole lihtsalt suutnud mõelda... (kui tegemist on kolme kõlariga, siis on alla ukse sisse pandud mid'id kui tegemist on kahese komplektiga, siis on uksesisesed pesad tühjad :mrgreen: )
Nupud pidid tulema vasaku põlve juurde sahtlisse, aga reaalselt jäid selle vasaku paneeli taha. Näkku mängib kesksagedus, bassikad uste sees. Kuna enne olid kõlaritel membraanid katki, siis helipilt on ikka mäekõrguselt parem kui enne. Kahjuks jäi asi poolikuks, sest kaitseväe ajal oli elukaaslane sunnitud selle jonnipunni maha myyma ja midagi usaldusväärsemat soetama. Ja nyyd on ta juba päris mitmendat korda myygis :(

Aga kui ma pole osanud mõelda, siis kuhu sa ise kesksagedused oleksid pannud?
alfadel pole vigu, alfadel on iseloom

Re: Suvaline pläma 2015

#488
nonäed- eeldasin valesti :roll: tavaliselt on sellised skeemid tehtud teistpidi
Aga vastuseks:
4" mid mahub vabalt ukse sisse käepideme ja uksesahtli vahele 6,5" kohale.

Armatuuri oleKS äärmsiel juhul võinud panna uputatava 4" (praeguse pinnapealse 5.25 asemele)

Mid näkku ei ole normaalne helipilt (normaase pildi puhul on midbass allpool, mid veidi üleval ja tweeter näkku)- sub on kaugel kaugel

156 puhul 3+2+1 esteetiline skeem on - esiustesse 6,5 midbass alla, 4" mid selle kohale, tweeter kas samale kohale, kus originaalis või veel paremal juhul A piilarile ning cross ukse sisse tugeva liimiga kinni. Taga tweeter üles, 6,5 mid alla ja 8" sub suusaluuki või aktiiv tagaakna alla. Võimendi juhipoosesse pagassiserva.
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#489
ah jaa- kas see on see masin, mis tühikäigul undas, jauras ja ähvardas välja surra (variaator oli mööda)...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#490
Mid on 4-tolline. Tyhikäigul jauras ja ähvardas välja surra küll, milles asi oli, ei suutnudki välja uurida. Lõpuks tahtis välja surra juba ristmike peal jne ja kasarmust oli suht keeruline sellega midagi ette võtta ja nii ta edasi läkski.
alfadel pole vigu, alfadel on iseloom

Re: Suvaline pläma 2015

#491
:evil:

ma mainisin seda variaatori asja kellelgi - ju siis ei jõudnud omanikuni.

huvitav- Mid paistab palju suurem (võre pärast arvatavasti...)

leidsin pildi, kus on kasutatud ukse setupi kah :-)
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#492
Tulen mina foorumisse ning mida ma näen... Esimene mõte, et ma olen vist kuhugi loodushuviliste foorumisse sattunud. :wtf:
Vastu vaatas selline pilt.
Pilt
:mrgreen:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2015

#495
Slicer kirjutas:Tuleb hakata müüma reklaami siia vasakule ja paremale valgele alale ;)
et nagu "prahilehtedel"- Meet singles in your area? Uskumatu viis trimmis kõhulihastele? see trikk paneb arstid teda vihkama? :mrgreen:

või midagi veel mahlakamat ?

või need võrratud popupid, mis tihtipeale kombeks on :think:
Tegelikult ma olen normaalne....