Re: Suvaline pläma 2015

#466
veiks kirjutas:Krt see kukkus halvustavalt välja, päris nii ma seda muidugi ei mõelnud, 159 näeb tore välja :hi:
No tegemist ongi ju suht lihtsa sõiduautoga :D Kuna selle kvaliteet on ok, siis selle eriliseks teebki selle vähene leitavus ja ilus disain. Harva esinev rahvaauto... :hi:
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2015

#468
omrah kirjutas:Tere kas keegi teab soovitada kus saaks mõistliku hinna eest alfat hooldada ? :hi: :hi: :hi: :crazy: :crazy:
Mis linnas? Kui Tallinnas, siis TRK Värvid. Esindus vast mõistliku hinna alla ei kuulu.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2015

#471
:hi:

siinkohal tunnistan ausalt, et TRK ja Piloti (ja muidugi Alfakesko, mis on vist praegu varjusurmas) kõrvale julgeks Maggiorasse auto vedamist soovitada küll :thumbup:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#476
Rahowa kirjutas:Võimalik, et tõesti heli parem aga kurat see on ikka nagu nii jube.
Ei tahaks uskuda, et see heli nüüd niipalju ka parem on, rohkem nagu onu Vasja tuuning. Ainult karvased täringud on tagasivaate peegli küljest veel puudu, siis oleks täislaks. :mrgreen:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2015

#477
Rahowa kirjutas:Võimalik, et tõesti heli parem aga kurat see on ikka nagu nii jube.
Megairw-> see perverssus on sinna suht hiljuti lisandunud (aga no päriselt... tegelikult huvitab muidugi kuhu on pandud need nupud, mis peaks olema juhipoolse kõlari all :mrgreen: )

helipildi suhtes- mis point on bassid panna mängima otse näkku :roll: ja vaadates seda komplekti tundub, et keegi ei ole lihtsalt suutnud mõelda... (kui tegemist on kolme kõlariga, siis on alla ukse sisse pandud mid'id kui tegemist on kahese komplektiga, siis on uksesisesed pesad tühjad :mrgreen: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Isepesula

#478
Käisin täna selles palju kiidetud "isepesulas" Sõle ääres. 13 minutit 6.5€ nad väidavad.
No kurat mina aru ei saa, kuidas inimesed viitsivad. Seal peab 2x nädalas käima, et auto puhtaks saada :D

Mul läks 9€ ja autot puhtaks ikka ei saanud. Puhtamaks küll, tõsi. Seda saab ilmselt kasutada selleks, kui tuled kruusateelt ja päris pesulasse ei taha/ ei viitsi minna ja siis lased 3 minutiga survega üle. Või pesed linnus***a maha autolt.

Ilmselt enne Jazzi haripesulasse minekut saab seal ka veljed puhtaks teha! See tundus päris mõistlik, kuni survepesu tagasi pritsis ja ma üleni vahune olin :mrgreen:

Enivei.. porilapid oootavad pagassis. Ilmselt uuel ndl-l lähen garaaži ja paigaldan ära. Seniks aga 2km tulemus siin:
IMG_20151216_085019.jpg
IMG_20151216_085019.jpg (221.11 KiB) Vaadatud 5944 korda
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2015

#480
:hi:

harjutamise asi-> suvel käisin Pärnus nühkimas... enamik ajast oli 7€ ja auto läikis :roll:

vahel kruusateelt tulles sai ka 3€ hakkama

Talvel alla 0 kraadise temperatuuri puhul muidugi isepesulasse minna ei tahaks :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....