Vin Koodiga abi

#1
Oskab keegi soovitada kedagi kelle käest saaksin infot auto ajaloo ja tausta kohta vin koodi järgi?
Või kas Pilot Motors ametlikult väljastab sellist infot?
Asi selles, et tahaks kaugelt väljamaalt naisele auto tuua, aga väike taustauuring ei teeks võimalusel paha.
Vin koodi ja muud infot jagaks juba privaatselt.
Tänud

Re: Vin Koodiga abi

#2
ma ei tea kuidas see uuemate alfadega toimib, aga on ülemaalimne alfa register kuhu saadad vin-i ja saad info, mail selline:
centrodocumentazione@alfaromeo.com

kui ma oma alfa vin-i saadsin sain sellise vastuse siluliselt poole päevaga:
According to our documentation files, the chassis number ZAR 116A1000006157 originally corresponds to an Alfa Romeo Giulietta 2.0, manufactured on the 3rd September 1980 and sold on the 9th September 1980 in Holland.

The body colour is white.


PS eesti passis on auto aastaks mul 1983
muidugi kaasaegse plastmassist auto puhul pole sul sellise infoga midagi teha

Re: Vin Koodiga abi

#4
Pilot Motors saab öelda ainult millised tööd on garantii korras tehtud ja milline oli läbisõit tööde ajal. See tähendab, et kui auto on palju vanem kui 3 aastat, siis muutub see info ebaolulisemaks. Sõltuvalt auto asukoha riigist saab kohaliku ülevaatuse kohta küsida teatud hulga informatsiooni. Seda peab ilmselt paluma auto müüjal teha, mis aga ei pruugi õnnestuda (või sujuvalt õnnestuda), sõltuvalt müüjast. Oma vähesest kogemusest tean öelda, et Lääne-Euroopa kasutatud autode turul kauplejad on küllaltki suures osas sisse rännanud seltskond, mis ei peegelda alati kohalikku kultuuri.
a.k.a Anthrax
cron