Re: Suvaline pläma 2016

#155
Alfa Romeo 159 1.9JTD, 2007a ja automaatkast, kuidas automaatkast end Alfa peal õigustab, eriti diisli küljes ning kui vastupidav on? :think:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2016

#156
Slicer kirjutas:Pole küll Alfa, aga 35 milli maksab ja tüüp julgeb mägiteedel autost viimast võtta! AWSOME :D
https://www.youtube.com/watch?v=ewQaikx ... be&t=4m13s
pane kõik konteksti ...
mina oma sissetuleku juures suudaks kihutada sellisega ...

(OK "Mannerguga" saab ka kuidagi sõidetud....)

aga, kui sissetulekul oleKS viis või kuus nulli juures siis oleKS kõik võimalik :hi: - mänguasja ja sissetuleku proportsioon peab paigas olema
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma 2016

#157
Jan1 rehviteemas on selline velg müügis. Kuidas teile tundub, sobib hõbedase 159 alla?
2008_alfa_romeo_159_jts_selespeed_sedan_2480133453328276275.jpg
2008_alfa_romeo_159_jts_selespeed_sedan_2480133453328276275.jpg (64.37 KiB) Vaadatud 4271 korda
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2016

#159
Võibolla on asi fotos aga tume velg tõmbab antud juhul tähelepanu endale ja tekitab liigse kontrasti heleda kerega, ei teki sellist tervikut, mind häirib. Isiklikult eelistaksin heledat velge aga see on ainult minu arvamus....

Re: Suvaline pläma 2016

#160
Liiga väike, 19" võiks olla :)

Kas kedagi teist ka veel igasugu kliendirahulolu uurijad ahistavad? Täitsa absurd, juba nagu närvi ajab. Käisin masinaga hoolduses, tavaline vahehooldus, ja tuli kohe uuring, vasta 34 küsimusele, kuidas sinuga suheldi ja kas said mida tahtsid jne. Kamooon , suva hooldus ju!! Uuendasin auto kaskot, plaks! Kohe mailikastis uuring, kuidas minuga suheldi ja kas sain mida tahtsin. Vahetasin maja kindlustuse pakkujat, jälle uus küsitlus (erinevad pakkujad). Bronnisin suveks Estraveli kaudu maja taas Itaaliasse ära ja mis arvate, kas tuli uuring kohe miskist küsitlusfirmast mailile???? Elioniga oli pikk mitmeid kuid kestnud võitlus teenuse kvaliteedi üle, nüüd tuli ka neilt kliendi rahulolu uuring, selle täitsin pikkade kommentaaridega küll ära :lol: Ja kohe helistati Tallinnast, et nemad tahavad sellise argumenteeriva kodanikuga lausa rääkida.

Ei julge enam kuskilt midagi tellida, juba absurd. Kui 2 päeva jooksul ei vasta, saadavad kordusmaili kah veel, et ikka vastake, neil oleks vaja teada. Ma saan aru, et lasin kellegi maja ehitada ja pärast uurivad, kas ja kuidas koostöö sujus. Aga krt miski suva asja broneerimine ja arve alusel tasumine- mida siin uurida????
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#161
:mrgreen:
No millest me räägime. Uus tööpäev ja kohe pommitatakse, et ega sa eelmist kirja ära ei unustanud. Suur :clap: kõigile klienditeenindustele, et te teete oma klientide elu nii mugavaks/meeldivaks.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#162
:mrgreen: see on jabur jah :mrgreen:

mina olen kõik oma rahuloluuringud lasknud meilile saata ja sealt spämmi (eraldi meiliaadress on lausa selle jaoks) :-)

uuendasin just hiljuti elektrilepingut-> no mida kuradit ma seal hindan... (kuidas oli teeninduse kvaliteet... ee... ise istud ja nokid vaikselt arvutis ja siis pead hindama teenindust), sama lugu ka igasuguste veebipoodidega-> jah tegin tellimuse ... "kuidas hindad kaupade leitavust"- no tellisin, järelikult leidsin mida siin veel hinnata...)

Statistikaamet on muidugi omaette teema...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#163
Nii vist ka ei saa, et jätada hindamata (või siis laod kõige negatiivsemad kogemused) ja kirjutad lõppu märkuste lahtrisse
"Teenindus oleks super, kui te ei tüütaks kliente rahulolu uuringutega"

Iseenesest võiks ju neid täita kui sellega kaasneks mingi käegakatsutav boonus, tasuta kõneega või elektrit vms. ja seda kohe järgmisel kuul.

Mitte ei tee seda oma vabast ajast või ei anta sulle kinkekaarti mille summa on mõtetu, mis kaob ära ja mille sa unustad ära,
Ma arvan , et mul on aja jooksul tuulde läinud ~100€ eest kinkekaarte
Lootuses, et kunagi läheb midagi vaja aga reeglina need aeguvad 10 või 20 € kaupa

Ilmselt on jah teatud firmad saanud juhtidelt käse sellega tegeleda ja tõenäoliselt on juhid enne seda käinud kuskil "Juhtimise" koolitusel :)

http://naljad.ee/open/55455/?fbshare=1

Edit: Eesti Äritarkvara Liit lausa ähvardas politseiga külla tulla, kui jätsin vastamata.
Selle peale andsin tarkvaramüüate andmed, et uurigu sealt.
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma 2016

#164
ts kirjutas:
Statistikaamet on muidugi omaette teema...
Ma sattusin oma ühemehefirmaga ka nende miskisse küsitluslisti, et aasta aega pean täitma. Õnneks peale teist paberit said aru, et pole mõtet. Ütlesin juba esimeses, et laienemisplaane pole, juurde ei palka, koondama ei hakka :D , tegevusala ei muuda, uusi turge juurde ei otsi, piisab kahest jne. Kui olin 2 kopi-paste asja ära teinud, siis vist said ise ka mõttetusest aru.

Aga autodest, TS kindlasti oskab kommenteerida, ta vist elab kuskil serveris, kus autod ja autoandmed bitikujul talle ajju jõuavad :mrgreen:
Olin öösel taas kohal nimega Arvidsjaur, ilus Rootsi linnake, aga maru huvitav ja segadusest marru ajav. Nimelt teevad kõik autotootjad seal autodele kõiksugu teste ja treeninguid. Boschil on suur keskus, elektritaraga piiratud, Yokohama testkeskus tekkis ka sinna ja mis põhiline, mis masinad seal teedel öösiti liiguvad. Olen ka varem öelnud, et kuskil Euroopas radade ääres on mõttetu, tulge siia :)
Nägin siin aastaid tagasi bmw i8 , ma ei saand aru, mis asi see on, pidin guugeldama, et see on jah miski proto, siis RR evoque sõitis siin ringi ja nägin enne, kui ajalehest lugesin, et RR plaanib tootma hakata pisimaasturit, ehhh, sõidab juba juu. Jaanuaris oli kogu AMG sortiment siin, nimega AMG driving experience. VAG on alaline külaline, Lupost Q7-ni, nägin eile Q7, nagu tavaline Q aga üks asi ajas kripeldama, seal kus kütusepaagi täitmine, oli nagu postkast külge pandud, ehk siis oli kerega ilusti üheks viimistletud kerest u 8cm kõrgem ja 30x30cm kast küljes- mis asi see veel on ja miks? Eile oli lisaks Fiesta R5, ma loodan, st wrc masin, valge, itaalia numbritega, sisse ei näinud, mustad klaasid, temaga koos vana 2uksega impreza sti ja toyota gt86, kõik itaaliast. Aga nüüd kindlasti mõtlen üle järgneva teemaarendusega- Nohh, kui see Fiesta minema pühkis, oli ilus kuulata ja vaadata, nagu rallil oleks, korralikult ikka läks lumes. Siis startis gt86, hääl pmst sama nagu wrc masinal, või nohh kuidagi teine, ei paukunud nii palju, aga erinev tänavaversioonist, aind tagavedu, ilus kuulata, mitte nii ilus vaadata. Mis mootorit nad testivad??? Ja siis impreza, see oli kõige imelikum, me kõik teame kuidas podiseb see sti bokser, eriti tiba järeleaidatud. See ka podises, aga kuidagi lahjalt, nagu tsuhh-tsuhh, nagu sumpa oleks hõre. tühikäik klassikaliselt si**, aga kui minema pühkis, meenutas hääl pigem tänaseid wrc masinaid, mitte aga kunagist sti-d . Kas on istutatud kellegi poolt miski muu mootor vahele, et vastaks tänastele ralli??? nõuetele ja siis testivad siin? Masinaid, mida talve jooksul siin näeb, kõiki ei tunne äragi, enamuses need kaltsud, kleepsud, ruudud peal, saad aru selle järgi, et sõidavad kolonnis, autod antenne ja igasugu andureid täis ja reeglina mõni saatebuss kaasas, a la Sprinter. Äge, aga laisk nagu ma olen, ma ei tee pilte kunagi, ma pigem vaatan ja kuulan ja pärast plahvatav- loll, miks pilti ei teinud :D Lisaks infiltreerusin eile testsõitjate sekka, sain kohvi tanklast odavalt :) Sõitsin tanklasse, jätsin enda masina sinna Audide vahele , peksin esiotsa lumest puhtaks, koopad, tagaotsa, miks seda 500kg lund endaga kaasa vedada ja tanklasse. Võtsin kohvi ja neiu küsis, et kas ma testsõitja kah, et toimetan autode vahel väljas. Ma viisakalt vastu, et ma võik kõik olla, mis sa soovid :) ja voila, sööki oleks ka saand -75%. Aga kes siis öösel sööb... Põhja Rootsi on äge, kui põhjapõtru ja lund vähem oleks :mrgreen:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#165
bnd kirjutas:...Ma viisakalt vastu, et ma võik kõik olla, mis sa soovid :) ja voila, sööki oleks ka saand -75%. Aga kes siis öösel sööb... Põhja Rootsi on äge, kui põhjapõtru ja lund vähem oleks :mrgreen:
Ma sõitsin täna Kalamajast Laagrisse.
... Kohv oli termosega kaasas.
:-| :roll:
--
Urmas
cron