Re: Suvaline pläma 2016

#421
Jama aind selles, et universaal. Üldiselt vist mingid aastad ruulisid euroopas aind universaalid.
Kui vaadata euroopa turgu, siis müügis on 70+ % universaalid. Sedaanide seas valik väike, eriti kui valid värvi ja varustust. Oli üks maasikas austrias, 8400eur, ti sedaan ja 2010 jne. Kui sain kõik kontrollid ühele poole, oli läind. Ja nüüd juba 2 nädalat vaikus sellise komplekti suhtes.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#423
Ranno kirjutas:Mis hinnaga huvitav see romu.ee 159 sw ära laks,unustasin jälgida,huvitav oleks hinda teada.
3 minutit enne oksjoni lõppu vaatasin hinda ning siis oli 1950 eurot pakutud. Arvan, et kusagil selle piirimail ta minema läks. Oleks ta ainult ühe kõksuga olnud, siis oleks ka pakkumise teinud, kuna taastamisele oleks heal juhul nii 800-1000 eurot läinud. Värvimisega oleks ise hakkama saanud, profi töövahendid ja kogemused värvimisel olemas. Seega 3000 euro eest oleks autot küll aga kui nägin kohal käies, et juba eelnevalt on seda autot korralikult pahteldatud (oleks pidanud külmkapi magneti kaasa võtma ja auto kere sellega üle laskma, et vaadata kuhu veel pahtlit on kilodega loobitud), siis ei tahtnud rohkem teadagi mitmest erinevast masinast see auto tegelikult kokku on keevitatud. Karta on, et sel masinal pole enam AIRBAGegi sees. :problem:
Leedust toodud autodest käin ma peale seda kauge kaarega mööda, sest seal jäi päris mitmeid Leedu ajalooga autosid silma millel kilodega pahtlit vaatas vastu. :hi: :mrgreen:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2016

#424
bnd kirjutas:Jama aind selles, et universaal. Üldiselt vist mingid aastad ruulisid euroopas aind universaalid.
Kui vaadata euroopa turgu, siis müügis on 70+ % universaalid. Sedaanide seas valik väike, eriti kui valid värvi ja varustust. Oli üks maasikas austrias, 8400eur, ti sedaan ja 2010 jne. Kui sain kõik kontrollid ühele poole, oli läind. Ja nüüd juba 2 nädalat vaikus sellise komplekti suhtes.
IMHO, aga 159 on universaalkerega palju ilusam kui sedaanina. Ei tea miks aga mulle vähemalt sümpatiseerib universaalkerega 159 rohkem, kui sedaan. Vb sellepärast, et universaalkerega 159 on üks kõige ilusamaid universaalkerega autosid üldse. :shifty:
Viimati muutis Alfa Romeo 33, 19 Aug 2016, 21:55, muudetud 1 kord kokku.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2016

#425
Alfa Romeo 33 kirjutas:
bnd kirjutas:Jama aind selles, et universaal. Üldiselt vist mingid aastad ruulisid euroopas aind universaalid.
Kui vaadata euroopa turgu, siis müügis on 70+ % universaalid. Sedaanide seas valik väike, eriti kui valid värvi ja varustust. Oli üks maasikas austrias, 8400eur, ti sedaan ja 2010 jne. Kui sain kõik kontrollid ühele poole, oli läind. Ja nüüd juba 2 nädalat vaikus sellise komplekti suhtes.
IMHO, siis 159 on universaalkerega palju ilusam kui sedaanina. Ei tea miks aga mulle vähemalt sümpatiseerib universaalkerega 159 rohkem, kui sedaan. Vb sellepärast, et universaalkerega 159 on üks kõige ilusamaid universaalkerega autosid üldse. :shifty:
+1

Re: Suvaline pläma 2016

#427
Mul just jama, et Allroad oli univ, nüüd oobljääd univ ja kui naisele peaks ka univ ostma, siis saaks vist pudrunuiaga vasta pääd :)
Täna vaatasime üht 159 ti sw-d Mennagios. Ilus jah, aga universaal...
Muidugi mulle naise mõttemaailm natuke ka meeldib, kuna gta on sedaanina kordades ilusam, ehk kui 159 ti sedaani ei näkka, siis peab ikka sveitsist mõne gta ära tooma :) Sõidan homme sinna taas :) krt, mulle meeldin p-itaalia ja śveits.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#428
Alfa Romeo 33 kirjutas:
Ranno kirjutas:Mis hinnaga huvitav see romu.ee 159 sw ära laks,unustasin jälgida,huvitav oleks hinda teada.
3 minutit enne oksjoni lõppu vaatasin hinda ning siis oli 1950 eurot pakutud. Arvan, et kusagil selle piirimail ta minema läks. Oleks ta ainult ühe kõksuga olnud, siis oleks ka pakkumise teinud, kuna taastamisele oleks heal juhul nii 800-1000 eurot läinud. Värvimisega oleks ise hakkama saanud, profi töövahendid ja kogemused värvimisel olemas. Seega 3000 euro eest oleks autot küll aga kui nägin kohal käies, et juba eelnevalt on seda autot korralikult pahteldatud (oleks pidanud külmkapi magneti kaasa võtma ja auto kere sellega üle laskma, et vaadata kuhu veel pahtlit on kilodega loobitud), siis ei tahtnud rohkem teadagi mitmest erinevast masinast see auto tegelikult kokku on keevitatud. Karta on, et sel masinal pole enam AIRBAGegi sees. :problem:
Leedust toodud autodest käin ma peale seda kauge kaarega mööda, sest seal jäi päris mitmeid Leedu ajalooga autosid silma millel kilodega pahtlit vaatas vastu. :hi: :mrgreen:
Mina lõpetasin pakkumise siis kui hind oli 2250+km, see hind veel tõusis natuke.

Re: Suvaline pläma 2016

#429
Ringiga Eestis tagasi. Nähtud paljusid ilusaid masinaid :)

Poola on ikka jõhker Alfamaa, 156 ja 159 seal tõelised meinstriimid :). Mitosid ja GT-sid viskab ka sisse.
Isegi Leedus on neid palju liikvel, ühe tumepunase 164 nägin ka ära, mis liikus kiirustega 140++++ kuna ma üle 120 eriti ei tahtnud 90 alas sõita (kas kaamerapildid tulevad juba Eestisse?), siis tema lendas kui s*ttuvast kassist mööda.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#430
Leidsin mingi 159 itaalia gruppi fb,suht igapaev tuleb masinade müügikuulutusi,seal tasub ka silma peal hoida,kui jätkuvalt masinat otsid.

Re: Suvaline pläma 2016

#431
otsin ikka veel, kindlat pole välja valitud, 2tk (ti) on sellised nii ja naa.
Itaalias nähtul on ainult üks miinus, tegelt 2, enamasti puudub istmesoojendus, mis meie kliimas ti nahkistmetega kuigi mugav pole ja ega kriimustamata ja voltideta pampreid sealmaal ei näinud. St hind on muidugi määrav, kui tasub soojendada-voolida-poleerida, siis pole see probleemiks.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#432
Ma lasin oma riidest ismtetega masinale 170€ eest paigaldada. Kurta pole millegi üle. Kui siis ehk originaal hoiab ühtlasemat temperatuuri, kui järelturu toodang.

Lüliti läks samasse kohta, kus on originaal.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2016

#433
krt, kus on inimestel ikka probleemid
säde on küte on, siis sõida ja sõida kuis jaksad, ma näiteks olen oma 69a 0,9l fiatiga viimase kahenädalaga maha kimanud ca 2500km ja tore on lihtsalt

Re: Suvaline pläma 2016

#434
25 kraadise külmaga on diisel ilma lisasoojenduseta ikka päris nadi sõita, eriti nahkistmetega ja eriti linnas ;)
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2016

#435
Rooli soendus on ka üks tore vigur,kui kunagi on olnud,siis tahaks alati uuesti ,peaks uurima,kuidas selle 159 aretada oleks,onneks sadulsepp ka lahedalt võtta.