Re: Suvaline pläma vol 2017

#391
ts kirjutas:offtopp aga minu arvates on mõistlik Alfade sisu jätta originaaliks - ma ei ole näinud (vist) ühtegi Alfat, mille sisu oleks tuunitud paremaks, kui originaalis. Vähemalt ei meenu
Sellega olen 100% nõus!

Re: Suvaline pläma vol 2017

#392
Erko kirjutas:Vb asi pigem tegijas
kui lisad siia pildi Alfast, mille sisu näeb välja parem, kui tehasest tulnuna, siis võib teemat jätkata :roll:

P.S. kui keegi on ise kiletanud sisu või vahetanud istmematerjali samasuguseks nagu tehases, siis see väga ei loe :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#393
ts kirjutas:
Erko kirjutas:Vb asi pigem tegijas
kui lisad siia pildi Alfast, mille sisu näeb välja parem, kui tehasest tulnuna, siis võib teemat jätkata :roll:

P.S. kui keegi on ise kiletanud sisu või vahetanud istmematerjali samasuguseks nagu tehases, siis see väga ei loe :)
See 159 oleks jumala ok kui nad armatuuri oleks rahule jätnud ja istmete puhul äkki veidi teist tooni õmbluseid oleks kasutanud.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#394
Erko kirjutas:See 159 oleks jumala ok kui nad armatuuri oleks rahule jätnud ja istmete puhul äkki veidi teist tooni õmbluseid oleks kasutanud.
Ehk siis vihjad sellele, et oleks OK, kui oleks olnud nagu tehasest :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#395
ts kirjutas:offtopp aga minu arvates on mõistlik Alfade sisu jätta originaaliks - ma ei ole näinud (vist) ühtegi Alfat, mille sisu oleks tuunitud paremaks, kui originaalis. Vähemalt ei meenu
Ma ei ole näinud ühelgi automargil ilusamat sisu just istmete kuju poolest kui on Alfal. Eriti nahksisu on tehase poolt Alfa Romeol väga hästi õnnestunud.
Teistel automarkidel, isegi nö. automargi lipulaevadel jätab istmete kuju soovida, auto näeb ise täitsa nitzhevoo välja ja siis vaatad mis jubedad istmed vaatavad vastu, just kujutud istmed nagu mingil vanal vene autol. :mrgreen:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#397
Slicer, kas selle masina kohta on mingi pikem teema kusagil? Ma väga loodan, et see on 3.2 Q4 versioon, mitte mingi lahja diisel :p
Välimuselt on 159 kenasti ära tuntav, mis on väga hea. Poleks arvanud, et Giulia nii sarnane on :D
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2017

#398
urmask kirjutas:Slicer, kas selle masina kohta on mingi pikem teema kusagil? Ma väga loodan, et see on 3.2 Q4 versioon, mitte mingi lahja diisel :p
Välimuselt on 159 kenasti ära tuntav, mis on väga hea. Poleks arvanud, et Giulia nii sarnane on :D
Ei tea, kuid arvan,et kuskil kindlasti on teema. FB Alfa teemasse keegi postitas lihtsalt pildid.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#400
ts kirjutas:http://www.imgrum.online/u/sd_aerodynamics

sama seltskond, kes ka Giulia 156-ga hakkama sai.
Naljakas on see, et nii 159 kui ka selle 156 puhul on tehtud hull töö ära ja siis täiesti mitte sobivad veljed alla pandud mõlemale.
Ok, see seletab ka seda miks see 159 näeb seest välja kui Bentley... ehk siis see hea maitse läheb justkui teatud piirini ja sealt enam edasi ei tea mida teha... :P

Re: Suvaline pläma vol 2017

#401
Slicer kirjutas:
urmask kirjutas:Slicer, kas selle masina kohta on mingi pikem teema kusagil? Ma väga loodan, et see on 3.2 Q4 versioon, mitte mingi lahja diisel :p
Välimuselt on 159 kenasti ära tuntav, mis on väga hea. Poleks arvanud, et Giulia nii sarnane on :D
Ei tea, kuid arvan,et kuskil kindlasti on teema. FB Alfa teemasse keegi postitas lihtsalt pildid.
Salongipildi järgi ütleb, et see on Selespeed, seega 2.2 bensukas.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#403
ts kirjutas:
Erko kirjutas:See 159 oleks jumala ok kui nad armatuuri oleks rahule jätnud ja istmete puhul äkki veidi teist tooni õmbluseid oleks kasutanud.
Ehk siis vihjad sellele, et oleks OK, kui oleks olnud nagu tehasest :lol:
Tepitud iste ise oleks ju täitsa ok.
cron