Re: Suvaline pläma vol 2017

#751
bnd kirjutas:Sisu on sel Teslal küll päris masendav, Mitte, et S-l oleks parem, aga vähemalt sarnaneb nn tavaautole. Aga sile pind ja tahvel keskel, no kamooooon!
Välimus isegi päris ok, aga sisu on tõesti imelik. Nagu veneaegset köögilauda vaataks, kuhu uus iPad pandud.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2017

#752
spark kirjutas:Mulle see armatuur isegi meeldib (75-s on see kunde pool sama minimalistlik), aga mitte selle puiduga - pigem värv, metall või plast.
tegelikult võiks juhi ees olla kasvõi kiiruse displei ja arvatavasti on ka suunatule ja täistulede indikaatorid seal tahvlis ...

Kuna roolil on ainult rullikud siis, kui lihtne on (ka näiteks kinnastega) raadiot vaiksemaks keerata ...
Roolisoendus sisse, mis sa nende kinnastega ikka rooli taga teed...

Re: Suvaline pläma vol 2017

#760
Käisin vaatasin ka see aasta kähkusõidumasinaid, ei pidanud pettuma. Uusi asju oli välja toodud, ja väljas seisis treila, kus oli vana kulda peal, aga ei tea, kas viidi või toodi, tendi vahelt piilusin natuke.
Pilt
Nürnburgi rajamasin oli ka väljas, kulunud rehvidega ja täitsa pesemata
Pilt
Kuigi mul siinne majaomanik ei saa aru, miks ma taas käisin AR muuseumis, need on ju miskid imelikud masinad. Ja asja teeb veel koomilisemaks see, et naine on moemaailmas tegija ja mees on reklaaminduses ja tv-produtsent, ehk nagu elukutselised eeldused oleks ka midagi head AR-st arvata. Aga noh, nad just ostsid endale 2,0tdi dsg Tiguani :)
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#761
Kunagi oli Tammsaare ärikeskuses Alfa esindus. Eile tundus, nagu oleks Alfad sinna eksinud- slicer, mina tema selja taga ja hetk hiljem üks valge Brera, 3.2V6.

:P
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2017

#762
urmask kirjutas:Kunagi oli Tammsaare ärikeskuses Alfa esindus. Eile tundus, nagu oleks Alfad sinna eksinud- slicer, mina tema selja taga ja hetk hiljem üks valge Brera, 3.2V6.

:P
Kõik käisid kiiruse ületamise eest PPAs? :D

Re: Suvaline pläma vol 2017

#763
urmask kirjutas:Kunagi oli Tammsaare ärikeskuses Alfa esindus. Eile tundus, nagu oleks Alfad sinna eksinud- slicer, mina tema selja taga ja hetk hiljem üks valge Brera, 3.2V6.

:P
Pidin ühele tuttavale midagi üle andma lihtsalt :P

Kahju, et ma selle valge Brera maha magasin...

Re: Suvaline pläma vol 2017

#764
Ma korra mõtlesin, et vbla ei peaks siin kuulutama, kus keegi käib, aga no Alfa omamine on vist sama nagu Facebooki konto- tähelepanuta ja privaatselt olla enivei ei saa :P
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2017

#765
:) Kui tahaksin inkognito liikuda siis mul ei oleks Wizardi pütiga Alfa V6 :D

Eile käisin Otepääl ja seal kohaliku burgsi butka juures olid 2 venda kes kohe küsisid, et kas V6 on kui seal ees seisma jäin.
Olid suht tahmas aga sõbralikud ja huvitatud autost, kiitsid igatepidi häält ja välimust ning sisu.
Tuli välja, et vennad ise omavad mingit seitsmest BMW'd ja lemmik on vana hainingaga 6 seeria kupee :P
Mis meeldib ka mulle :D

Lahkudes sealt nõudsid, et annaks korralikult gaasi :D ...mida nad lahkelt ka said :P
cron