Re: Suvaline pläma vol 2017

#992
Already Broken Down....Aga igatahes, Sauberi f1 Diil FCA gruppiga ,tahendab ainult suures osas seda ,et Sauber saab Ferrarilt värskemad mootorid+plus jooksvad uuendused.Natukene koostöö now howt Alfa Romeo/Ferrari inseneridelt.Vastutasuks laseb Sauber Reklaamida Alfa Romeo Brandi ja Vottis oma tiimi 2 Ferrari tuleviku soitjat,kellest üks ka saab Sauberi uue hooaja pohisoitjaks.Teine saab hooaja peale proovida masinat 6 etappi vabatreenigul.
Pilt

Re: Suvaline pläma vol 2017

#993
Slicer kirjutas:Tava 156'le leidub neid. Olen silmanud kuskil.
Kuid GTA'le enam mitte... kõik on kullahinnaga.ˇ

Vaata siit:
http://ricambi.alfisti.net/index.php?cP ... _1445_2550
Siit e-poest on ka 3.2 GTA-le saada tagumisi logareid väga hea hinnaga, on küll plastikust aga see peaks mõnes osas parem olema kui tekstiil.
https://aeromotors.ee/kataloog/alfa%20r ... 610;s10285
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#994
Alfa Romeo 33 kirjutas:
Slicer kirjutas:Tava 156'le leidub neid. Olen silmanud kuskil.
Kuid GTA'le enam mitte... kõik on kullahinnaga.ˇ

Vaata siit:
http://ricambi.alfisti.net/index.php?cP ... _1445_2550
Siit e-poest on ka 3.2 GTA-le saada tagumisi logareid väga hea hinnaga, on küll plastikust aga see peaks mõnes osas parem olema kui tekstiil.
https://aeromotors.ee/kataloog/alfa%20r ... 610;s10285
Ma eriti ei usu, et sobivad (sest kui klikata sobivate mudelite peale, siis näitab tervet 156 mudelite nimekirja) kuid tellin ära igaksjuhuks. Ning kui sobivad siis hakkan müüma inglismaale 100 eur tükk :D Seal oli lisainfo, kuhu said panna oma VIN koodi, kontrollimaks sobivust. Ma olen 110% kindel, et sealt tuleb "mitte sobiv" vastus.
Muidu GTA logarid sobivad ainult GTA'le ja 156 Q4'le.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#996
valmarv kirjutas:küsimus 159 kohta jälle, mul auto teeb samasugust häält keerates, kui siin videos https://www.youtube.com/watch?v=UCCraP5MWUo (video ei ole mu oma)
mis selle põhjustab? Mu autol tuleb see kääksumine rohkem esiratta juurest
Pakuks, et ehk on roolivõimendi rihmas asi, või siis roolivõimendi õlis mis vajaks vahetust, või on hoopis roolivõimendil õlianumas vähe õli sees.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#997
Tuvastasin hommikul mootoriruumist rottide jäljed, keegi oskab öelda mis aitaks neid auto juurest eemale peletada?
Rotimürki on saanud kindlasse kohta panna, söödi see vahepeal koguaeg ära ning nüüd pikemat aega on see sööt jäänud puutumata - arvasin, et rottidega on selleks korraks seega kaput, kuid tundub et mingi elajas liigub veel ringi ja ahistab mu Alfat. :D
Vaatasin, et poes on müüa aerosoole mis peletavad rotte - mõeldud just kasutamiseks auto mootoriruumis. Kas need ka end õigustavad või on big waste of money?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#1001
Nii on, Giulietta näiteks edestab neis Saksa TÜV testides 4-5 aasta vanuste kategoorias selliseid "igihaljaid rahvaautosi" nagu: Mazda 6, Superb, Octavia, Rav4. Rääkimata meie tänavaid täitvatest prantsuse liikuritest ja ka näiteks Mondeo.
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma vol 2017

#1002
Kas need esituled, mis ladu24 ja muudes e-varuosapoodides müüa on Alfa Romeo 156-le, on võimalik ka elektrooniliseks teha, et saab salongist tulede kõrgust reguleerida või peab leppima nende 60 euroste aftermarket tulede puhul sellega, et hakkad kapoti alt mehaaniliselt tulede kõrgust regullima?
Või on originaaltulede elektrooniline mootor nende külge ringi tõstetav?
Suvel proovisin esitulesid erinevate liivapaberitega märglihvida (P600-P2000) ning pärast poleerida aga tundub, et neid pisikesi mõrasid esitulelt välja ei lihvi/poleeri. Ja üle lakkides vist ka ära ei kao...
Ning muidugi, head saabuvat Vana-Aasta lõppu kõigile!
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#1003
60.- tuled on elektroonilise reguleerimise valmidusega (tavaliselt küll on seal mingid "agad" pistikute ja kinnituste jms juures).

Asi lihtne-> võtad olemasolevad tuled maha, panend 60.- tuled sinna kõrvale, ca 2 minutit kulub selleks, et tulemootorid originaaltuledest kätte saada ja umbes 20 minutit hiljem on regulaatorid uute tulede küljes (nendel tuledel on pesad "natuke jäigemad", seega IGAL JUHUL tuleb vahetuseks võtta tuled tuppa sooja)

ja kui midagi vahepeal ära ei lõhu, siis umbes 10 minutit läheb tulede reguleerimisele, et need umbes kuhugi õigesse suunda midagigigi näitama hakkaksid (P.S. kui ostad uued tuled, siis käi korraga välja natuke raha ka korralike tulepirnide eest...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#1004
Tänud vastuse eest, ts.
Siis on väga hea. Kas FL tulede vahetuseks on vaja esistange ka eest võtta või tulevad tuled kergemini maha? :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#1005
maha tulevad muidugi kergemini (võtad kangi ja krõmps) :D

aga tagasi nii lihtsalt ei lähe :)

FL-i tuledel on kõrvad enamvähem samade kohtade peal-> üks üleval ja kaks all (üks kummalgi pool tuld... ma väga väga väga kahtlen, et neid ilma stanget eemaldamata kätte on võimalik saada...)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron