Re: Suvaline pläma vol 2017

#886
Kellelgi veel selle 2.0JTS mootori õli taseme kontrollimisega probleeme? See õlivarras ei taha ühte ja sama näitu anda isegi kümneid kordi kontrollides - igakord on erinev näit.
Vahepeal kui õlivarda välja tõmbad, et näitu vaadata ja siis õlivarda puhtaks teed ning tagasi paned, et uuesti kontrollida, siis on juba pool õlivarrast õliga koos ja ei saa enam mingit ammendavat infot. Ühelt poolt varrast on õli rohkem, teiselt poolt vähem.
On selle kontrollimiseks mingeid erilisi oskusi vaja? :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#888
Sain täna varahommikul tunda isiklikult liiklusraevu ning ka Alfaviha. Kulgesin tööle, kui mulle tõmbab ette üks Volvosaan ja blokeerib mu tee. Tuleb seejärel autost välja ja süüdistab mind kiiruseületamises ning kutsub politsei. Ütlesin talle, et silm ei ole taadeldud kiirusekaamera nii, et sa võid selle kiiruseületamise heaga sinna samusesse pista. Seejärel blokiti mu uks ära, et ma välja ei saaks. Kuna tunnetasin ka ise ohtu antud ebastabiilse isiku näol, siis tegin ka ise kõne häirekeskusesse ning teavitasin juhtunust, et antud isik võib kallale tulla.
Kohale tuli kaks patrulli ning tüüp hakkas ajama politseile, et ma sõitsin 50 alas 80mnega, olevat tahtnud talle kallale tulla ning Alfa Romeo juhid on inimkonnale üliohtlikud. :eh:
Ja kindlasti ei ole see Alfa ka minu oma, tema jutujärgi. :wtf:
Lisaks olevat ma tema arvates joobes ja narkouimas, politsei pani puhuma ning kõik oli korras.
Lõpuks tahtis kätt suruda mille peale ma ei teinud sellest välja, mispeale öeldi et mis ma arvan endast nii hästi või? :eh:
Kust sellised pooletoobised välja tulevad? Sellistelt tuleks juhiluba ära võtta.

Autol on numbriks 879 BVF. Soovitan antud liikuriga sõitva isiku suhtes olla ettevaatlik. Hoidke temast ohutut pikkivahet ning jumala pärast ärge mööda sõitke, isegi kui Te kiirust ei ületa nagu minu puhul oli, sest tal on selles suhtes alaväärsuskompleks ning hakkab maailmaparandajat peale seda mängima.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#889
ebastabiilsed inimesed on ebastabiilsed...

Kusjuures olen täheldanud, et viimase pooleteist aasta jooksul on liiklus jälle närviliseks muutunud (vahepeal oli nagu välismaal juba). Ju siis tõestamisvajadus seoses raske majandusliku olukorraga on jälle tagasi tulnud... ja inimestel hakkab maailmapilt jälle kõveraks muutuma

kurb ...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#890
ts kirjutas:ebastabiilsed inimesed on ebastabiilsed...

Kusjuures olen täheldanud, et viimase pooleteist aasta jooksul on liiklus jälle närviliseks muutunud (vahepeal oli nagu välismaal juba). Ju siis tõestamisvajadus seoses raske majandusliku olukorraga on jälle tagasi tulnud... ja inimestel hakkab maailmapilt jälle kõveraks muutuma

kurb ...
Ei ole masu ega midagi, päris hästi läheb meil- liiklusesse on masinat *itaks juurde tulnud ning liiklus seetõttu närviline ja kõigil on kogu aeg igale poole kiire.
Ja siis on see "Mul on kiire" ja ees on "Mul on vaja ökotada" tüüp ning tasakaalu leidmise asemel üks ökotab, teine läheb närvi ja siiberdab ning rikub sellega liiklusvoo ja siis on näpud püsti.

Ma sõidan Tallinn-Jüri vahet pea iga päev ning kui julgen naaatukenegi ökotada, mitte Ott Tänaku kombel külg ees üle ringristmikku lasta, siis istutakse tagumikus 2m kaugusel. Kuna Tallinna ringil palju rekkasid, siis enda ohutuse pärast lasen eessõitva masinaga veidi pikema vahe sisse, et häda pärast saaks rahulikumalt pidurdada- ei tahaks, et see tüüp mu taga mind surnuks sõidab.

Kiirus @100km/h 90 alas ja rsk kus punnitab- mööda ka ei sõda ja kui sõidab, siis kukuvad silmamunad peast välja.

Ja seda iga päev ja kogu aeg. Vahet pole, kuidas sõidan, keegi ikka läheb peast segi. Kui 140-150km/h seal neljarealisel sõita, siis tagumised ikka punnitavad. Vahetan rea, lasen hoo alla, mööda ei sõideta ja istutakse seljas. No mida.. ja siis kui otsustan, okei, sõidan 110km/h, siis on näpud püsti jälle :D Kusjuures, see näpumees oli Volvoga...
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2017

#891
Ma pean ennast viisakaks ja eesõigust mitte taga ajavaks autojuhiks. Kui on võimalust keegi kusagilt läbi lasta või vahele reastuda, siis seda ma ka alati võimaldan. Kui sõidan teise rea peal ning näen, et tagant tulevad kiiremad, siis reastun ka alati esimesele ümber, kui selleks on võimalus. Kui on inimestel kiirem, siis las sõidavad mööda, mis see minu perset peaks torkima?
Tänase loo puhul sõitsin ma ise esimeses reas ning volvo juht teises. Mina ei häirinud tema ega tema minu sõitu, ees oli tee puhas mõlemas reas. Ükshetk see arulage isik otsustas mulle esimesse ritta ette tõmmata ja sundima mind pidurdama. Et vältida isiku poolt tekitatavat kahju mulle ja autole (ei tea mis sel vaimuhaiglast vabanenud isikul mõttes on, kui otsustan ära sõita, virutab veel millegagi auto pihta), siis otsustasin politsei ära oodata.
Tema jutust jäi mulje, mis ta politseile ütles, et ta läheb Soome tagasi, siis vist väga palju mõtlema ei pea kellega tegu on... Kalevipoeg, kes paneb Soomes gyprocit.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#892
Alfa Romeo 33 kirjutas: Tema jutust jäi mulje, mis ta politseile ütles, et ta läheb Soome tagasi, siis vist väga palju mõtlema ei pea kellega tegu on... Kalevipoeg, kes paneb Soomes gyprocit.
novot- põhjus selge_> vanasti tulid soomest eestisse, olid tehtud mees (rahad ja värgid), nüüd on eesti palgad juba järgi jõudnud ja kuna alkot peab ostma lätist, siis ei jää laiamiseks enam eriti palju aega

ajab närvi küll ju :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#893
Alfa Romeo 33 kirjutas:Sain täna varahommikul tunda isiklikult liiklusraevu ning ka Alfaviha. Kulgesin tööle, kui mulle tõmbab ette üks Volvosaan ja blokeerib mu tee. Tuleb seejärel autost välja ja süüdistab mind kiiruseületamises ning kutsub politsei. Ütlesin talle, et silm ei ole taadeldud kiirusekaamera nii, et sa võid selle kiiruseületamise heaga sinna samusesse pista. Seejärel blokiti mu uks ära, et ma välja ei saaks. Kuna tunnetasin ka ise ohtu antud ebastabiilse isiku näol, siis tegin ka ise kõne häirekeskusesse ning teavitasin juhtunust, et antud isik võib kallale tulla.
Kohale tuli kaks patrulli ning tüüp hakkas ajama politseile, et ma sõitsin 50 alas 80mnega, olevat tahtnud talle kallale tulla ning Alfa Romeo juhid on inimkonnale üliohtlikud. :eh:
Ja kindlasti ei ole see Alfa ka minu oma, tema jutujärgi. :wtf:
Lisaks olevat ma tema arvates joobes ja narkouimas, politsei pani puhuma ning kõik oli korras.
Lõpuks tahtis kätt suruda mille peale ma ei teinud sellest välja, mispeale öeldi et mis ma arvan endast nii hästi või? :eh:
Kust sellised pooletoobised välja tulevad? Sellistelt tuleks juhiluba ära võtta.

Autol on numbriks 879 BVF. Soovitan antud liikuriga sõitva isiku suhtes olla ettevaatlik. Hoidke temast ohutut pikkivahet ning jumala pärast ärge mööda sõitke, isegi kui Te kiirust ei ületa nagu minu puhul oli, sest tal on selles suhtes alaväärsuskompleks ning hakkab maailmaparandajat peale seda mängima.
Teades enda äkilisust siis ma tänan jumalat, et selline vend pole mulle teele ette sattunud. Veedaksin aega vanglas vist....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#894
Vahepeal on jube palju aega mööda läinud ja talvemobiili otsingud on tulutud...

Seoses sellega- kas keegi teab mingit tootjat peale Alfa ja Lancia ning Saabi, kes mingeid normaalselt sõidetavaid autosid oskab ehitada (PSA ja Renault on suurte autodega 'lähedal' aga...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#898
Volvodega on üks rumal asi - päris volvod (7xx,9xx) ei sobi ajutiseks autoks, 850 (niipalju, kui olen neid kohanud) on kuidagi müstiliselt raipestatud (kui Alfa puhul "vajab hooldust" viitab sellele, et suuremat remonti on vaja teha, siis Volvode puhul "vajab hooldust" paistab käima sellesse kategooriasse, et garantiiaja lõppemise ning müüki paneku vahel pole neid üldse eriti hooldatud...) ning volvobishi aga ei ole suurem asi sõidetav aparaat

Corolla ausalt öeldes ei meenunudki korraga (ehk õnnestub kuskilt mingi 1,8 nuusutamiseks isegi leida)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#899
Fruit kirjutas:
ts kirjutas:... ja talvemobiili otsingud on tulutud...
Mis teeb talvemobiilist talvemobiili?
Bensiinimootor kuni 100kw; mittenahkistmed; talverehvid; jahutussärk, milles ei ringle 3 tonni vedelikku; 5w40 õli ning võimalus see kevadel väikese hinnalangusega maha müüa [EDIT: viimase punkti pärast ei sobi sellesse kategooriasse huvitavad autod]
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#900
See oleks vast ideaalne variant talveks. :D
http://www.auto24.ee/used/2638721

Aga ilma naljata, kui plaan auto võtta lühemaks ajaks, siis oleks mõistlik ehk kiigata Subarute poole? Nende hinnas väga suurt langust enam pole ning saab kätte ka suht normaalse hinnaga. Lisaks on neile ka turgu, nii et kaua müügiga tegelema ei peaks.
Tehnika peaks ka olema igikestev, ainus probleemne asi on rooste, nagu Jaapani autodele kombeks.
Midagi sellist näiteks, kuigi sel pole riidesisu - jällegist aga samas pärast maha müües on lootus see masin kiiremini maha müüa:
http://www.auto24.ee/used/2637070
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron