Re: Suvaline pläma vol 2018

#48
Pagan, ei suuda kuskilt lwida, kas 166 2,4jtd on nõus tarbima 100ah akut.
Varuosapoed näitavad ca 77ah akusid, aga akukeskuses öeldi, et lubab 100 ah peale panna küll.
Ei taha nüüd genekat läbi lasta liga võimsa akuga.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#49
Traktor kirjutas:Pagan, ei suuda kuskilt lwida, kas 166 2,4jtd on nõus tarbima 100ah akut.
Varuosapoed näitavad ca 77ah akusid, aga akukeskuses öeldi, et lubab 100 ah peale panna küll.
Ei taha nüüd genekat läbi lasta liga võimsa akuga.
Kuigi ma olen siin vaadanud, et pakub varuosadena ka 95ah akusid, seega vist on ka 100ah täitsa okei.?

Re: Suvaline pläma vol 2018

#50
Traktor kirjutas:Pagan, ei suuda kuskilt lwida, kas 166 2,4jtd on nõus tarbima 100ah akut.
Varuosapoed näitavad ca 77ah akusid, aga akukeskuses öeldi, et lubab 100 ah peale panna küll.
Ei taha nüüd genekat läbi lasta liga võimsa akuga.
Laseb geneka läbi? Sellist asja pole küll põhjust karta, et suurem aku geneka läbi laseks. Pigem ei jõua genekas seda suurt akut täis laadida ja sõidad pooltühja akuga. Väiksema aku suudab ta veel kuidagi täis laadida aga kui aku on suurem, siis genekas lihtsalt ei ole võimeline akut täis laadima.
Ning mõõtmetelt on see 100Ah aku ka suurem, seega ei pruugi originaal kinnituste vahele ära mahtuda.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#51
See geneka koormamine kuskilt kuuldu. Aga genekas ise sai 2000km tagasi taastatud ja mõõtmetelt tundub klappivat.
Praegune aku niikuinii rihmadega kinni. Originaalkinnitus on ajaga rändama läinud.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#52
Kui ma nüüd õigesti mäletan siis minu masinal oli 100ah aku peal, sõitsin mitu aastat, genekaga ei juhtunud midagi.
Aga võta aku aluse mõõtmed ja osta selle järgi.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#53
100 ah ei ole eriti mõistlik. Kui sõidad maanteed, siis saad ka 74 aku täis, kui sõidad vaid linnas, siis pead niikuinii vahepeal laadima. Kuigi - 74ah aku tarvis on vähem voolu vaja, kui 100ah jaoks

Muuseas- mida suurem aku on, seda keerulisem on seda sõiduga täis laadida ning seda kehvemaks talvel aku mahutavus muutub.

Genekat ennast ei tohiks suur aku väga morjendada (kuigi dioodid saavad suure aku ja madalate pöörete puhul rohkem vatti).

Ps - 100ah on juba järgmise mõõdu aku ...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#55
odavat idiootlikku feimi -> kui raske see pidurdamine ikka olla saab?

tegelikult on selle GTV tõstmise lugu selline, et peale restaureerimise lõppu suutsid vastutustundlikud kodanikud selle ära lõhkuda (ei mäleta praegu kas kukkus kanalisse või tõstukilt/veokilt maha). Igatahes said sillad pöördumatult kahjustada ning selle asemel, et auto uuesti üles ehitada otsustas omanik sinna custom püstakud ehitada ning selle ära offroadida.

Oh Well...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#58
Alfa turg on nii kitsas, et teed juba 10x ringi peale ja ikka on need samad näod :D
See: http://www.auto24.ee/used/2519406
on andmete järgi Eestist uuena ostetud ning pole kindlustuslaksu oma ajaloos saanud.
Iseenesest sisemus on jamps ja masin asub platsil millesarnastest alati halba räägitakse ent väljast näeb jällegi üsna okei ja sile masin välja.
Kas keegi on selle masinaga tuttav olnud, näinud, kuulnud, teab maha laita/üles kiita?
Mõtlesin siin, et vaatama minna ju võiks. Ühes sellega võite ka nõu anda mida jälgida ja vaadata, kogemus 156 omamisega küll olemas aastate tagant aga kordamine ei tee paha.
Alfas are for nice people...
cron