Re: Suvaline pläma vol 2018

#151
Kellelgi tagumiste klaaside toonimisega kogemust on selles osas, et kas tasuks tagumised istmed välja võtta selleks ajaks, kui viia kusagile tegemisse?
Youtube'st videoid vaadates, siis väga keegi isegi välismaal istmeid kinni ei kata vaid loobitakse tööriistad istmete peale ja nii ta läheb... :think:
Ei tahaks pärast nagu rikutud istmeid vastu saada... :think:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#154
IMHO - veidi overkill (suuruse mõttes), välimus on üsna OK

aga ma olen vana kah- minu arvates 164 all on 16" viimane piir (17" Milanod on veel kuidagi midagi aga...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#156
Kas keegi teab kuidas ravida hilisema põlvkonna GTV / alfetta haigust? Kui ravi puudub, siis ehk kellelgi on kogemust uunikumide toomisega väljamaalt ning selle ka liisingusse võtmisest, kuna hammas päris kogu summale peale ei hakka? Ehk kui palju see pull maksma läheks? Auto plaanin tuua sellise, millega ikka saaks veidi ja kohe ringi sõita :D

Nt selline:
https://www.autoscout24.com/offers/alfa ... cldtidx=10
Arhitektuuriteenused - www.externa.ee
Analoog kaamerate rent - www.emulsioon.ee

Re: Suvaline pläma vol 2018

#157
Selle haiguse vastu saab ainult nii, et otsustad ära kas tood ise (eeldab raha jms olemasolu) või pöördud kuhugi, kus sellega tegeletakse. Näiteks Piloot on igasugu erinevaid autosid Euroopast kohale vedanud (asi see Alfetta siis ära pole).

Liisinguga on asjad pahasti - pead kuidagi väikelaenu omale välja võluma (kodupangast näiteks).

Üldreegel toomiseks on umbes selline, et ise tuues pead arvestama ca 500.- , teenusena kohale tuues on summa ca 2x suurem (sõltuvalt vedajast ning lisateenustest ).... Aga vedajad oskavad täpse vastuse anda :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#158
Kui sa kohe praegu iga kuu 250€ kõrvale paned, on aastaga 3000€ koos. Autolaenuga maksaksid tagasi selle ajaga ca 2000€ ilmselt, ülejäänud on intressid ja lepingutasud.

Vbla lasta haigusel süveneda ja koguda ja osta päris oma raha eest? ;)

Lisaks 250€ makse asemel kogumisele lisa igakuine potentsiaalne remondi- ja hoolduskulu ning ehk jõuad numbrini 5000€ esimese aastaga?
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2018

#159
ts kirjutas: Üldreegel toomiseks on umbes selline, et ise tuues pead arvestama ca 500.- , teenusena kohale tuues on summa ca 2x suurem (sõltuvalt vedajast ning lisateenustest ).... Aga vedajad oskavad täpse vastuse anda :)
Isetoomine koos arvele võtmisega läheb ikka 700-1000 (soovitan võtta seda väikese puhkusena.

Autotransport on 600, aga siis pead ikka ise paberid kohapeal korda ajama.

Ja täisteenuse hinna saad mobile.ee

Re: Suvaline pläma vol 2018

#160
RaidoSV kirjutas:Isetoomine koos arvele võtmisega läheb ikka 700-1000 (soovitan võtta seda väikese puhkusena.

Autotransport on 600, aga siis pead ikka ise paberid kohapeal korda ajama.
Noh- olgem ausad.. kui valge inimese moodi ca nädalaks kesk-euroopasse puhkama minna, siis ei ole autotoomisega seotud summa üldse märkimist väärt :D

aga üldjoontes küll-> sõbra 90-date alguse kaubiku ja madratsiga mööda maad minnes saad auto kohale 300.- eest aga see ei ole normaalne ...

SIISKI- mõtle korraks selle peale, et Sa lähed ostma 35-40 aastat vana (!) Alfa Romeo't (!!), mille seisukorrast ei ole Sul aimugi - transporditeenuse kasutamine on kordades mõistlikum, kui 10 km enne 'Mała Wieś przy Drodze ' küla asuvate põldude vahel vaadata nukral pilgul küljest lennanud kardaanileevendit ja arvutada kokku, kui palju maksab treileriga 1000 km läbimine :D (ma arvan, et number on umbes selline, et saaksid lasta Mobile.ee'l täisteenusena auto kohale tellida, siis tagasi saata ja siis uuesti kohale tellida)

P.S. ma tean, et Pilot toob kontrollitud autosid kohale (kuigi nende hinnaklass on kõrgem, siis ehk tasuks sellele mõelda-> Korralik Alfetta GT on väikestviisi pensionifond)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#161
ts kirjutas:
RaidoSV kirjutas:Isetoomine koos arvele võtmisega läheb ikka 700-1000 (soovitan võtta seda väikese puhkusena.

Autotransport on 600, aga siis pead ikka ise paberid kohapeal korda ajama.
Noh- olgem ausad.. kui valge inimese moodi ca nädalaks kesk-euroopasse puhkama minna, siis ei ole autotoomisega seotud summa üldse märkimist väärt :D

aga üldjoontes küll-> sõbra 90-date alguse kaubiku ja madratsiga mööda maad minnes saad auto kohale 300.- eest aga see ei ole normaalne ...

SIISKI- mõtle korraks selle peale, et Sa lähed ostma 35-40 aastat vana (!) Alfa Romeo't (!!), mille seisukorrast ei ole Sul aimugi - transporditeenuse kasutamine on kordades mõistlikum, kui 10 km enne 'Mała Wieś przy Drodze ' küla asuvate põldude vahel vaadata nukral pilgul küljest lennanud kardaanileevendit ja arvutada kokku, kui palju maksab treileriga 1000 km läbimine :D (ma arvan, et number on umbes selline, et saaksid lasta Mobile.ee'l täisteenusena auto kohale tellida, siis tagasi saata ja siis uuesti kohale tellida)

P.S. ma tean, et Pilot toob kontrollitud autosid kohale (kuigi nende hinnaklass on kõrgem, siis ehk tasuks sellele mõelda-> Korralik Alfetta GT on väikestviisi pensionifond)
Piloti ja mobile.ee keskkonnast auto kohale toomise tasu oli minumeelest täpselt sama.
Ise ju suht hiljuti uurisin seda toomise võimalust kummastki ja vaatasin, et vahet ei ole.
Otsustasin mobile.ee kasuks, sest seal oli arvele võtmine eraldi ning sai panna auto hinna sisse kui liisingusse võtsid. Lihtsam.
Võimalik, et Pilot oleks sama asja pakkunud kui oleks liisinguga võtnud. Lihtsalt ei uurinud.
Aga no mul oli ikka uuem auto. 2011 lõpp.
Klassikuta toomisega, ei tea kuidas oleks kummaski ettevõttes.



Soovitan uurida ka siit:
http://autosky.ee/autode-tellimine/

Neil ka päris suur kogemus.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#162
Tänud kaasa mõtlemise eest! Hetkel plaan järgmine, et hakkan lihtsalt igakuiselt raha kõrvale panema, vähemalt 100.- kuus. Autot lähen tooma vast lähemalt, soomes ja rootsis on ka meid ikka liikvel ning mõistliku hinna eest müügis. Kui ükskord selle peavalu ära toon, siis saate ilmselt sellest teises sektoris lugeda :D.

Igatahes haigus süveneb, giuliettalt on plaan aasta kahe pärast Giulia või Stelvio peale minna ;)

Elame näeme! Tahaks mõnda Eestis katsuda, aga vist keegi analoogset vanurit ära veel taastanud pole?
Arhitektuuriteenused - www.externa.ee
Analoog kaamerate rent - www.emulsioon.ee

Re: Suvaline pläma vol 2018

#163
köh- üksmees (hr L.L) on vedanud omale terve garaazitäie Alfasid (teiste hulgas ka 1 põlve Alfetta GT)

näppimise/katsumise osas- kui suudad ta kuskilt üles leida ja tagamaid selgitada, siis võibolla... võib olla... :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#164
köh- üksmees (hr L.L) on vedanud omale terve garaazitäie Alfasid (teiste hulgas ka 1 põlve Alfetta GT)

näppimise/katsumise osas- kui suudad ta kuskilt üles leida ja tagamaid selgitada, siis võibolla... võib olla... :D
Tegelikult ma olen normaalne....
cron